Akcesoria konieczne w nowym samochodzie

Każdy z kierowców po kupnie wymarzonego pojazdu zastanawia się, w który dodatkowy rynsztunek i akcesoria wyekwipować swój pojazd? Które wyposażenie jest nieodzowne, a co wyłącznie zalecane?
Aby cieszyć się komfortem oraz bezpieczeństwem w czasie jazdy i tym samym być w pełni przygotowanym na wszelkie okoliczności, jakie mogą nas napotkać w podróży, należy wyposażyć własny wóz w kilka niezbytecznych obiektów, jakie nie zajmują wiele powierzchni, natomiast zapewnią bezpieczeństwo .

wykładziny samochodowe

Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
szpital

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Pomimo iż przepisy wprost nie regulują posiadania poniektórych przedmiotów w wozie, istnieje wiele rzeczy, w które należy wyekwipować się zaraz po zakupie pojazdu.

Zapraszamy na kolejne informacje z witryny, jeśli te, które przedstawiliśmy tu, przypadły Ci do gustu. W kolejnym wpisie czeka na Ciebie więcej szczegółów.

Do podstawowych przedmiotów, które są obligatoryjne w innych krajach UE, a w naszym kraju nie – należy samochodowa apteczka jak też odblaskowa kamizelka. Przepisy naszego prawa nie mówią wprost o nieodzowności posiadania apteczki w pojeździe, lecz jasno określają, że kierujący czterokołowcem jest zobowiązany udzielić niezbytecznej pomocy ofiarom wypadku i wezwać Policję oraz pogotowie ratunkowe.

Jeżeli masz chęć zobaczyć kolejne informacje utrzymane w takiej tematyce, zobacz link na stronie (https://dopower.pl/wszystkie/ladowarki-wallbox/). Tam też znajdziesz coś atrakcyjnego dla siebie!

Odblaskowa kamizelka nie jest obligatoryjnym wyposażeniem auta, jednak może mieć niebagatelne znaczenie podczas kolizji czy też w chwili, gdy popsuje nam się pojazd. Przy trudnych warunkach atmosferycznych zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ dzięki niej będziemy widoczni dla pozostałych kierowców .

Kamizelkę odblaskową powinna wkładać każda osób, jaka opuszcza samochód, zwłaszcza na drogach szybkiego ruchu, w czasie słabej widoczności a także ustawiania trójkąta ostrzegawczego.
Ponadto każdy nowo zakupiony wóz powinniśmy wyekwipować także w : GPS, zestaw przyrządów, zapasowe żarówki, koło zapasowe, wykładziny samochodowe.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*