Bagażniki i boxy jako dodatki samochodowe, które skutecznie zwiększają pojemność bagażową

Keeway, jako marka wyższej wersji wyrobów, zyskała znaczną rozpoznawalność i pozyskała wielu użytkowników na świecie dzięki rzetelności i jakości, atrakcyjnemu wzornictwu w konkurencyjnej cenie. Skutery Keeway, skonstruowano, żeby przynosiły rozkosz doskonałej wygody podczas jazdy.

Zaopatrzone zostały w elektroniczne, podświetlane chronometry. Z wyjątkiem prędkości jazdy odczytamy na nich takie parametry jak współczynnik poziomu paliwa, oleju, aktywny migacz i aktualną porę. Taki skuter będzie stosownym wyborem dla każdego, kto poszukuje efektownie się przedstawiającego, wygodnego sprzętu do przemieszczania się po mieście. Mimo trochę sportowego designu nie zachwyca osiągami, natomiast w klasie względnie tanich sprzętów zajmuje dużą pozycję. Motor posiada przestronny schowek pod siedzeniem, haczyk na sprawunki w frontowym plastiku i seryjnie instalowany kufer. Bagażniki i boxy to akcesoriasamochodowe, które skutecznie zwiększają pojemność bagażową jakiegokolwiek auta, a przy tym nie obładowują go nazbyt.

skuter zaparkowany przy murze

Autor: AdminOfPlaygroup
Źródło: http://www.flickr.com

Boxy sporządzane są zgodnie z regułami zaawansowanej aerodynamiki, przez co nie stawiają większego przeciwdziałania w czasie jazdy. Na dodatek mają dyfuzory po bokach, dzięki nim zwiększa się opływ powietrza i zmniejsza się opór. Boxy dachowe projektowane są wedle dzisiejszego wzornictwa, dzięki czemu instalacja ich nie oszpeci auta, niekiedy nawet może dołożyć charakteru i smaku. Z kolei bagażnik zaprojektowany jest do czterokołowców mających typowe, oraz zintegrowane relingi dachowe. Przyciągający wygląd powoduje, że bagażnik staje się dekoracją każdego pojazdu. Posiada znakomite cechy opływowe. Wyprofilowane listwy bardzo dobrze zmniejszają opór powietrza, co wpływa na zredukowanie szumu i zużycie benzyny.

Poprzeczki instalowane są pomiędzy relingami co sprawia, że bagażnik nie powiększa pojazdu. Bagażniki i boxy dobieramy na podstawie marki, gatunku, roku produkcji, również rodzaju nadwozia pojazdu. Bagażnik można umiejscowić w oryginalne miejsca fabryczne samochodu, za obrzeże dachu, albo na relingi typowe, albo wbudowane. Bagażnik – sprawdź dywaniki bagażnikowe jest możliwość zakupić z belkami stalowymi, albo aluminiowymi.