Branża motoryzacyjna wprowadza do sprzedaży nowy produkt, który ma zagwarantować nam komfort jazdy w ciężkich warunkach zimowych

Co to takiego? Coś, co w najbliższym czasie ma możliwość być hitem i powinno zająć miejsce dotychczas używanych łańcuchów na koła umożliwiających poruszanie się po ośnieżonych, czy też oblodzonych drogach.

samolot

Autor: Pam Broviak
Źródło: http://www.flickr.com
Co to jest? Tym razem mamy możliwość wypróbować opaski sniegowe nazywane żartobliwie skarpetami. Są one wykonane z materiału gwarantującego przyczepność na oblodzonej lub ośnieżonej drodze i co niesłychanie istotne, bywają niezwykle proste w montażu. To ich bardzo duża zaleta i w tym względzie wyraźnie wygrywają nad używanymi dotychczas łańcuchami, a co najważniejsze, swoje zadanie spełniają nie gorzej od nich.

Omawiany materiał jest dla Ciebie wciągający? Z pewnością zaabsorbuje Cię też nowa wiadomość (http://marexopony.pl/), która posiada zbliżone tematycznie kwestie.

Takie opaski sniegowe umożliwiają jazdę zarówno po oblodzonej drodze jak i takiej, na której jest zbyt duża pokrywa śniegu. Z nimi żadne warunki drogowe nie będą ciężkie, a żadna droga nie będzie dla Ciebie niedostępna. Te antypoślizgowe opaski sniegowe już zdobyły bardzo szeroką grupę zwolenników. Auto wyposażone na czas zimy w takie opaski sniegowe bardzo dobrze daje sobie radę na każdej jednej drodze. Powinno się ponadto przymusowo napomknąć, że zapewniają lepszy komfort prowadzenia auta, a to dla wielu kierowców jest rzeczą niezwykle istotną.

Chociaż może niezbyt często w naszym klimacie zimy bywają takie śnieżne i zimne, należy zaopatrzyć się w taki osprzęt.

Czasami kilka dni intensywnych opadów starczy, by zupełnie sparaliżować ruch na drogach. Jeśli we właściwym czasie się zabezpieczysz, żadne warunki nie okażą się straszne.