Bywają osoby, które z miłością do motocykli się rodzą, a u innych po prostu przychodzi taki dzień w życiu

Mówi się, że jazda motocyklem bywa niebezpieczna. Pewnie jest w tym jakaś doza prawdy, ale pasji nie da się oszukać.
Niektórzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki lub raczej mają w DNA.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/

Niekiedy jest bowiem tak, że owa fascynacja jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jeśli tata z dziadkiem każdą wolną chwilę spędzali w garażu, żeby odnawiać i polerować swe Motory, to zapewne miłość ta także zakiełkuje w sercu ich potomka. Kiedyś wydawało się, że motory to zajęcie wyłącznie dla panów. Współcześnie nie ma już to znaczenia, jakiej jest się płci, ponieważ sporo pań fenomenalnie radzi sobie na jednośladach. Jeśli zatem mamy zamiar kupić motocykl, to rzecz jasna należy wpierw mieć prawo jazdy. Będzie nam znacznie prościej, jeśli posiadamy już uprawnienia do kierowania samochodem.

Te wpisy z www (https://osauto.pl/kontakt), które przeczytasz po kliknięciu na ten link bez dwóch zdań okażą się użyteczne – są one godne polecenia i potrafią Cię mile zaskoczyć.

Dlaczego? Gdyż doskonale znamy już przepisy oraz nie musimy myśleć przed skrzyżowaniem, kto ma pierwszeństwo. Własny motor to spełnienie marzeń dla wielu osób. Czekają one, aż skończy się zima, aby móc wyprowadzić swe cudo z garażu, wyczyścić oraz wyruszyć na szosy. Chcą poczuć pracę silnika i wiatr we włosach. Kłamstwem jest, że motocykliści to dawcy organów. Znaczny procent z nich jeździ przepisowo.

Niestety nierozważni ludzie zdarzają się zarówno pośród kierowców aut, jak i motocyklistów. Po prostu ich wypadki są z reguły śmiertelne i medialnie głośniejsze. Jednak nie powinniśmy generalizować.