Chcesz szybko się zareklamować, a przy tym zakupić plandekę na długie lata? W takim razie ofertą wprost stworzoną dla ciebie są plandeki na zamówienie.

Prawdopodobnie każdy nas wie co to są plandeki, ale z jakich materiałów się je produkuje? Czemu tak dokładnie służą? Krótko mówiąc plandeka to płachta dzianiny – tworzywa w dużych rozmiarach, która ma za zadanie zabezpieczać towar przed deszczem. Najczęściej używanym materiałem, jaki wykorzystuje produkcja plandek jest bawełna, len i produkty syntetyczne, są one również gumowane lub skrapiane mieszanką hydrofobową, co zabezpiecza przed przedostaniem się wilgoci.

Kolorowa plandeka
Najistotniejszą rolę odgrywa ona w przewozie – mniej osobowym, a najbardziej w samochodach ciężarowych. Produkcja plandek wykorzystuje wysokiej jakości tworzywa znanych światowych przedsiębiorstw, między innymi z Francji, Belgii i Niemiec.

Tutaj odnajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat, zatem jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie intrygujące, to kliknij odsyłacz do witryny.

Tworzywa – super tworzywa sztuczne sklep internetowy- rokad.pl/ – stosowane do ich wytwarzania są udostępnione w bogatej gamie odcieni, w różnych rozmiarach, a także w wielu gramaturach i splotach. Określa to w przyszłości o tym do czego będą zastosowane dane plandeki. Oczywiście gęstsze sploty i grubsze tworzywa są dedykowane do samochodów ciężarowych, zaś te cieńsze do mniejszych aut. Zwykle grubości plandek rozpoczynają się od 70 gram na metr kwadraty, a kończą nawet na 1200 gramowych.

Plandeki kryją w sobie bardzo dużo funkcji i zastosowań. W ofercie są w istocie różnorodne rodzaje zabezpieczeń takiego typu. Jedne są oporne na promienie UV, inne na tłuste substancje jak na przykład oleje, czy też są wzbogacone są o środki przeciwgnilne. Wszystkie plandeki posiadają certyfikaty i atesty. Przez to w asortymencie odnaleźć można tworzywa, które nie palą się, albo takie, które są dozwolone do styczności z żywnością.

Nasza firma posiada duże hale produkcji, a dzięki temu potrafi zagwarantować, że na czas wytworzy dużą ilość zamówienia. Oczywiście na zapotrzebowanie kontrahenta za każdym razem nadrukujemy wielkoformatowe, najwyższej jakości grafiki na plandekę. Mierzenie aut jest wykonywane przez naszych ekspertów i może się odbyć zarówno w Państwa firmie, jak i w naszym warsztacie.

Nasz towar wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością, a gwarantują to najlepszej jakości tworzywa. Wzrastające zapotrzebowanie ze strony klientów, a także ich zadowolenie, to znak, że wybierając naszą propozycję dostanie się to co najlepsze w tej dziedzinie.