Co jest dozwolone przy tuningu czterokołowca?

Duży spojler i parędziesiąt mechanicznych koni więcej pod maską. W taki sposób niektórzy posiadacze modyfikują swe wozy, ażeby przynosiły jeszcze więcej frajdy z jazdy i stały się obiektem westchnień innych kierowców.
Biorąc się za tuning własnych „czterech kółek”, należy mieć na względzie, iż niektóre z modyfikacji mogą być zakwestionowane w trakcie przeglądu bądź policję w trakcie kontroli .

Profesjonalnie wykonany m.in. podwyższa parametry techniczne samochodu, a w wielu wypadkach sprawia też, że pojazd prezentuje się bardziej interesująco pod względem wzrokowym. Wyróżnić możemy dwa podstawowe typy tuningu: tuning mechaniczny jak też tuning (s-performance – regeneracja filtrów dpf) optyczny. Do pierwszego typu można zaliczyć przeróbki silnika, układu napędowego, a również podwozia, jakie sprawiają, iż polepszają się parametry techniczne pojazdu i właściwości jezdne. Takie przeróbki powodują chociażby podniesienie mocy auta, co z kolei przekłada się na lepsze przyspieszenie a także większą szybkość maksymalną. Zaś celem tuningu optycznego, jak nazwa podkreśla, jest zmienienie wyglądu wozu oraz wyróżnienie go z masy innych samochodów. Takowa metamorfoza często jest odzwierciedleniem panujących trendów bądź upodobań posiadacza.
rabaty

Autor: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com
rozrząd

Autor: Pulsar
Pamiętajmy, że auto nie może zagrażać bezpieczeństwu ludzi nim jeżdżących a także pozostałym uczestnikom ruchu drogowego. Nie powinno też wywoływać nadmiernego hałasu i wydzielać substancji szkodliwych w stopniu przewyższającym normy i niszczyć szosy.

Kierowca musi mieć zaś zapewnione zadowalające pole widzenia.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle interesujący artykuł, zatem nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas, a na pewno znajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Gdy kupujemy używany samochód, weźmy pod uwagę, iż tuningowane wozy kosztują często więcej aniżeli zwyczajne.