Czy potrafimy z dobrym skutkiem wykorzystać outdoor

Spacerując uliczkami wielomilionowych aglomeracji miejskich naszego kraju, zachwycamy się obecnym światem pełnym informacji. Nasz wzrok zwraca się w stronę połyskujących szyldów – placówek handlowych, placówek usługowych, ośrodków medycznych czy miejsc aptecznych, mobilizujących nas przechodniów do kierowania się w ich kierunku i korzystania z ich usług.

Używane nowatorskie techniki typu tablica led (ekran led olecko plac wolności), czy podświetlany kaseton, to zapewne przyszłość

billboard

Autor: FaceMePLS
Źródło: http://www.flickr.com

marketingu i komunikatów. Nowoczesne monitory ledowe są nośnikiem informacji o rozkładzie podróży odjazdów i przyjazdów na przystankach autobusowych, na lotniskach. Zawiadamiają nas podróżnych o przebiegu i liniach transportu komunikacji publicznej.

Za pomocą ekranów led transmitowane są wiadomości giełdowe, bankowe, ze stadionów sportowych oraz informacje kulturalne. Zlokalizowane przy drogach zawiadamiają nas o cenach paliw oferowanych przez pobliskie punkty paliw. Świat idzie naprzód. Jutro na pewno przyniesie jeszcze więcej sprzyjających okoliczności i rozwiązań multimedialnych odpowiadających za reklamę. Ogłoszeniodawcy podejmują coraz dynamiczniejsze działania reklamowe propagując swoje marki.

Każda nasza strona internetowa (https://tborkowski.pl/galeria-kolumbarium/) zawiera tylko interesujące dane, które zapadną Ci w pamięć na długo, więc bez wahania kliknij również tutaj!

Innowacyjne reklamy można oglądnąć tutaj: strona internetowa.

Istnieje tylko zagrożenie powielania w następujących po sobie spotach wdrożonych sporo wcześniej nowoczesnych rozwiązań. W tak olbrzymim natłoku danych o skuteczności outdooru decyduje w dużej mierze niepowtarzalny odkrywczy pomysł na zastosowanie nośnika też uwydatnienie wyrobu. O produktywności promocji ma znaczenie jej niekonwencjonalność oraz różnorodność nośników promocyjnych. Poza reklamą zewnętrzną są różne sprzyjające warunki marketingowe polegające na przekazywaniu wiadomości przez internet i poprzez radio, prasę i telewizję.