Ekran led ma szansę mieć różnorakie wielkości

Możemy wybrać odpowiedni rozmiar jaki ma posiadać ekran led. Decydując się na jakąkolwiek reklamę, pragniemy posiadać gwarancję, że w niedługim okresie dotrze ona do tysięcy przyszłych klientów i wciąż będzie zauważona.

Reklamy ledowe

Autor: Ari Helminen
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to właśnie ekran led ma różnorakie rozmiary, by można było dobrać je do swoich potrzeb. Na większych przestrzeniach możemy założyć takie znaczniejsze ekrany, dzięki czemu nie uda się nie zauważyć dużego obrazu, pokazującego się w świetnej jakości.

Jeżeli zafascynował Cię opisywany temat, to odsyłam do strony www (http://www.btune.pl/hamownia-wroclaw-4×4/) – tam znajdziesz ciekawe informacje, które są dokładnym opisem tego zagadnienia.

Lecz mamy szansę również wynająć małe ekrany, które będą założone w autobusach, albo w poczekalniach, co powiększy jeszcze nasz dostęp do przyszłego klienta. Przykłady ekranów ledowych można zobaczyć w tym miejscu: ekran led legnica c.h. ferio.

Ekrany te są niesamowicie trwałe

Nie ma znaczenia czy jest mróz, czy świeci ostre słońce, nie dosyć, że posiadamy świadomość, że te ekrany będą działały, to jeszcze mamy szansę posiadać pewność, że zmiana czynników atmosferycznych w żaden sposób nie zadziała na jakość pokazywanego przez nie obrazu. Ciągle będzie on wyraźny, jasny i wciąż będzie się rzucał w oczy, więc nie sposób będzie go ominąć. W dzień będziemy go widzieć, ale też w nocy będzie wyraźnie widoczny, przy czym posiadamy pewność, że nie będzie raził w oczy, więc ani nie będą się na niego skarżyli pobliscy sąsiedzi, ani nie będziemy powodować zagrożenia na drodze, które mogłoby się zjawić, gdybyśmy oślepiali kierowców. Nic takiego się nie stanie, ten obraz jest najwyższej jakości, więc z jednej strony bardzo jasny, a z drugiej znowu tak przyjazny dla naszych oczu, że nie musimy się obawiać

Metropolia

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com

żadnego oślepienia oraz bez względu na to, jak długo będziemy się wpatrywać w taką reklamę, nasze oczy nie będą nas bolały.

Myślmy o takowych ekranach

Takie ekrany są odpowiednim nośnikiem dla naszej reklamy o jakim jedynie mogliśmy myśleć. Dlatego trzeba przyłożyć starań, by nasza reklama zjawiła się właśnie na takim urządzeniu, szczególnie że wówczas mamy szansę ją mocniej poszerzyć, a zmieniające się obrazy będą w stanie pokazać o naszej pracy więcej, niż gdybyśmy starali się to opowiedzieć przy pomocy kilkudziesięciu słów, których i tak nikt by nie nie mógł przeczytać.

Inne tego typu wiadomości w kontekście analizowanego tematu również są niebanalne – więcej pod tym linkiem (https://www.tvk.pl/internet/). Kliknij zatem tutaj i zobacz, że to fakt.

Graficy otrzymują tu ogromne pole do popisu. Kilka przykładów ekranów ledowych znajduje się tutaj: ekran ledowy w legnicy przy piłsudskiego.