Kilka słów o felgach. Jakie dobrze jest stosować? Które się lepiej sprawują? Jak o nie dbać?

Moda na felgi aluminiowe rośnie w bardzo szybkim tempie i jest to całkiem pozytywne zjawisko. Nie znaczy to jednak, że jest to jedyne właściwe rozwiązanie dla naszego samochodu. Tradycyjne “stalówki” ciągle mają silne strony, o jakich nie powinniśmy zapominać.

W jaki sposób lepiej sprzedać lub kupić auto?

Z pewnością znana jest Tobie anegdota, wedle której Mietek z bliskiej miejscowości jest w stanie wyklepać nowiuteńką gablotę z postoju autobusowego. Na szczęście nie musisz znać tego kalibru magików, żeby zdołać kupić niedrogie używane elementy samochodowe.
Funkcjonują wyspecjalizowane spółki ogłaszające swoją działalność słowami pojazdy uszkodzone sprzedam.

Świat osób zmotoryzowanych

Osoby, które uwielbiają różnego typu wyścigi doskonale rozumieją jak wiele mieści w sobie branża zwana motoryzacją. Motoryzacja to nie jedynie auta i motocykle, to różnego rodzaju akcesoria do pojazdów, jak też narzędzia do warsztatów. Każda zmotoryzowana osoba wie, że samochód czy motocykl to skarbonka. Osoby, które kupiły samochody z drugiej ręki, często są zmuszeni do tego, by sporo zapłacić za naprawę pewnych części auta. Oczywiście zawsze możemy kupić auto z autoryzowanego salonu samochodowego. Jednak nie każdy chce pakować się w kredyt na cztery lub dwa kółka.