Gdzie poszukiwać dobrego używanego samochodu?

Jeżeli upierasz się , że potrzebujesz zakupić samochód sprowadzony z zagranicy, poszukaj wozu z krajowej sieci dilerskiej, najlepiej sprzedawanego przez posiadacza bez udziału osób pośredniczących.

auto

Autor: Alexander P.F. Stijlaart
Źródło: http://www.flickr.com
giełda aut powypadkowych
usługi pomocy drogowej

Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com
Używane samochody są w naszej ojczyźnie znacznie tańsze aniżeli dla przykładu w Niemczech, a mimo to opłaci się je sprowadzać.

Poczekaj minutę! Zaintrygował Cię wpis? Masz chętkę na kolejne dodatkowe info? To miłe. Wejdź w ten link i przekieruj się do witryny z newsami na omawiany temat.

Opłaci się handlarzom. Sekret tkwi w tym, że zazwyczaj wybierane są auta najgorsze i najtańsze, powypadkowe albo z ogromnym przebiegiem. Najlepszy wóz to taki, który proponowany jest przez pierwszego posiadacza (nie mylić z „pierwszym posiadaczem w naszym kraju”). Zresztą niemalże zawsze prywatne osoby mają bardziej rzeczywiste oczekiwania pieniężne aniżeli handlarze i nawet jeżeli stan czterokołowca nie będzie perfekcyjny, to choć cena jest niższa. Nierzadko jednak bywa tak, że osoba prywatna wyprzedaje czterokołowiec w dobrej wierze jako niemający wad, nie mając pojęcia, że sama uprzednio dała się naciąć handlowcowi. Z tej przyczyny w każdym wypadku trzeba sprawdzać auta oraz nie dawać wiary w żadne z zapewnień.

Giełda aut powypadkowych to również miejsce, gdzie nabędziesz auto w ciekawej cenie. W necie zaś pojawiają się nadzwyczaj atrakcyjne ogłoszenia, których wspólną cechą jest ograniczony kontakt ze zbywcą, przykładowo tylko za pomocą formularza kontaktowego. Telefon, jeżeli jest podany, bez ustanku nie odpowiada. Po nawiązaniu kontaktu ze zbywcą dowiadujemy się, że np. wozu nie ma w Polsce, lecz może być przekazane spedycyjną firmą po opłaceniu zaliczki.

Sprzedawcy nie władają w sposób biegły językiem polskim, często korzystają z elektronicznego translatora.

Będzie Ci niezbędne hiperłącze do www (https://www.akumulator24.com.pl/o-nas.html)? Zachęcamy w takim razie, byś najechał tutaj i wtedy przejdziesz do następnego wpisy pełnego szczegółów.

Propozycje te to tylko próby wyłudzenia – wbrew pozorom dosyć częste. Łatwowiernych nie brak!