Jak powinien być przeprowadzony dobry tuning germańskiego samochodu?

Facetom ciągle jest za mało. Pragną więcej pieniędzy, aby kupić sobie właściwszy pojazd z bardziej większym Silnikiem, żeby mógł pędzić jeszcze prędzej. I po co to komukolwiek? Niech sobie zakupi ciężarówkę, to będzie mógł mówić swym kumplom, iż ma wielki.

.. pojazd.
Jednak on i tak nie posłucha, prędzej wykona Passat B6 tuning. Taka obróbka może tyczyć się felg, lamp bądź motoru. Mówił, że chce odmienić jego mapę lub coś tego typu. Nie wiadomo, z jakiego powodu nie może kupić temu silnikowi kompasu, to nie będzie mapy potrzebował. Wszakże on mówi, że zrobi w Passat B6 tuning – chip rasowanie konkretnie. No dobrze, miejmy wyłącznie nadzieję, iż te chipsy będą smaczne. Uwielbiamy takowe o smaku sera fromage jak by co. Swą drogą ciekawe ile wymaga funduszy dobry profesjonalny Passat B6 tuning? Podobno pojazd uzyskuje wręcz o kilkaset koni mechanicznych więcej. A my lubimy koniki…
sieci
Wcześniej mieliśmy BMW E39 tuning. W warsztacie zrobiono nowiutki wydech, obniżone podwodzie oraz dodaliśmy felgi (przeczytaj więcej o felgi z Poznania www.sportwheels.pl/) ze szprychami, bo te wielowiekowe nie są już zgodne z obowiązującymi trendami. A wszakże z drugiej z kolei strony podobno BMW E39 tuning wielokrotnie zachowuje styl niemiecki. Oznacza to, iż przez BMW E39 tuning przywraca się stan jak najmniej oddalony stanowi oryginalnemu. Więc już nie wiem o co chodzi – ma zostać jak najstarzej, lecz felgi (dodatkowe info) wyszły z mody? Ktokolwiek coś tutaj kręci raczej.

A może wszakże dołączyć jakiś bodykit, jakieś malutkie spojlery? Przyciemnione okna? Właściwa gleba? Fajne alusy? Może soczewkowe reflektory? Wszakże nie ma to jak duże stado koni pod maską! Tak powinien jawić się właściwy BMW E39 tuning. Tego typu czegoś żaden facet nie będzie musiał się wstydzić.