Jak uratować komuś albo sobie życie za około trzydzieści złotych?

Zestawienia mówią, że ok. jedna piąta wypadków ma miejsce w mieszkaniu. Aby zatem zredukować ryzyko zaistnienia jakiegoś wypadku we własnym mieszkaniu, należy zatroszczyć się o różne części oprzyrządowania wnętrza, jakie mogą pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa domownikom.
Przykładowo łazienka to potencjalnie najniebezpieczniejsze pomieszczenie.

dywaniki przeciwślizgowe

Autor: Creative Tools
Źródło: http://www.flickr.com
Nie dosyć, że znajduje się w tamtym miejscu dużo sprzętów zasilanych elektrycznie, to siłą rzeczy mamy tam styczność z wodą. A gdy dodamy jeszcze nieco śliskiej chemii z np. mydła czy płynu do kąpieli to prawdopodobieństwo, że się w tamtym miejscu poślizgniemy jest stosunkowo wielkie. Dlatego też należałoby zakupić np. dywaniki przeciwślizgowe, które dzięki surowcom, z jakich zostały zrobione znacznie zmniejszają ryzyko jakiegoś upadku wskutek poślizgnięcia. Tego typu maty możemy kupić w praktycznie dowolnym Kolorze, chociaż to najmniej istotna sprawa. Są one wykonane z gumy i/lub materiałów sztucznych (np. PVC), a od spodu mogą mieć specjalistyczne antypoślizgowe przyssawki.
Można by je położyć wprost na dno wanny lub brodzika. Również ich kształt oraz wymiar można by dostosować do swoich zapotrzebowań. Oferta takich mat jest niezwykle duża. Wszystkie tego typu produkty są odporne na działanie tak wody jak i wilgoci. Ich cena jest bardzo atrakcyjna i wynosi około 50zł. Nie trzeba jednak na nich oszczędzać, zakup takiego dywanika mógłby uratować życie nam albo komuś dla nas najbliższemu.

Tego typu dywaniki przeciwślizgowe można kupić w sklepach z AGD lub po prostu w internecie.

Zaintrygowały Cię informacje skup aut uszkodzonych wrocław zaprezentowane w tym wpisie? Szalenie przyjemnie więc będzie nam dzielić się z Tobą nowymi notkami. Czekamy na ocenę!

W tamtym miejscu będzie najwygodniej porównać dostępne produkty oraz dobrać ten dla nas idealny.