Jakie auta sprzedają się najlepiej w naszym kraju? Czy jest jakieś zaskoczenie?

Nowe auto gwarantuje pewniejszą niezawodność niż pojazdy używane. Taki zakup to także duży prestiż. Dłuższy okres gwarancji to zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, dziś standardem są już trzy lata gwarancji, zaś maksymalny czas może wynosić nawet siedem lat.

skoda

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki temu coraz częściej oraz chętniej nabywamy nowe pojazdy, a koniec 2014 roku był na to świetnym przykładem. Te bardziej popularne auta 2014 roku to Skoda, Toyota i Volkswagen. A jak ta sytuacja wygląda w 2015 roku? Chociaż jeszcze ten rok trwa, to już jest możliwe by ocenić pierwsze wyniki sprzedaży. Na miejscu trzecim znajduje się Volkswagen Golf, ale kolejne dwa miejsca to już wyniki Skody >> szczegóły w serwisie http://s-performance.pl/. Na drugim miejscu bowiem znajduje się Skoda Fabia, natomiast pierwsze zajęła Skoda Octavia. Dlaczego to właśnie taki rodzaj samochodu jest tak popularny?

U podnóża sukcesów jest skorzystanie z rozwiązań technologicznych Volkswagena Golfa. Przez co klienci mają pewność, że nabywają produkt dobry, zapewniający długą eksploatację oraz poczucie bezpieczeństwa. Nie jest to jednak jedynie kopia tej niemieckiej marki, gdyż auto może nie posiada oryginalnego nadwozia, ale prezentuje się niezwykłe ładnie oraz wzbudza zaufanie. Względem pierwszej generacji, nadwozie Octavii II dosyć się powiększyło, ale to jest na plus, a na pewno odczują to osoby siedzące z tyłu. Wcześniej zdarzały się narzekania na zbyt małą ilość przestrzeni, szczególnie na umiejscowienie nóg. Dzięki zwiększeniu rozstawu osi o 66 mm komfort jazdy z tyłu jest jeszcze lepszy.

Ten wpis wydaje się być interesujący? Masz ochotę na więcej posty? Zatem nie ociągaj się i kliknij po szczegóły w poniższy link.

Zwiększyła się również przestrzeń nad głowami oraz szerokość wewnątrz. Bardziej pojemny jest też bagażnik, ponieważ w kufrze liftbacka znajduje się 585 l, a w kombi 605 l. Zmniejszony jest próg załadunku, przez co włożenie cięższych rzeczy jest łatwiejsze. Nie powinien dziwić fakt, że ten rodzaj Skody jest tak chętnie kupowany.

Sporo ludzi “podrasowuje” ten typ aut, przez co przedstawiają się one jeszcze bardziej okazale. Wspomniane czynności jak oferuje Skoda Octavia, takie tuning sklep to pewność, iż nasz samochód zyska na wygladzie oraz oryginalności. Z pewnością każdy właściciel chce aby jego wóz wyróżniał się w jakiś sposób pośród innych aut. Jeśli sami nie mamy pewności co do rezultatów tych zmian, jakie wprowadzimy, dobrze jest udać się do specjalistów.