Jakie cechy dzianin brane są pod uwagę, kiedy podejmuje się decyzję o ich przeznaczeniu? Którą dzianinę wykorzystuje się.

Sporo osób kupując sobie nowe ciuchy patrzy nie tylko na to jak wyglądają, lecz też na to czy z dobrej jakości tkanin są zrobione. Ma to wpływ również bez wątpienia na komfort noszenia takich ubrań.
Tkanin, z jakich wykonuje się ciuchy jest sporo.

Tak naprawdę można wymieniać je bardzo długo, jednak i tak zapewne sporo nazw niektórym nic nie będzie mówiło. Nie wszystkie są wszak tak powszechnie rozpoznawane jak bawe zobacz na www.lamalama.plana (zobacz na ). Jednak nawet jeśli ich nie znamy to z reguły kupując [TAG=ubrania można sprawdzić czy ta tkanina nam odpowiada. Możemy sprawdzić czy jest miła w dotyku czy nie wydaje niemiłego sztucznego zapachu, lub czy się nie elektryzuje. To tylko niektóre cechy tkanin, na jakie zwraca się uwagę. Także w inny sposób odbieramy te ubrania gdy wiszą na wieszaku, a inaczej gdy już przymierzymy je. Niektóre tkaniny, w dotyku wydają się być fajne, jednak na wrażliwej skórze wychodzi na to, iż drapie oraz jest niemiła.
sex

Autor: GoToVan
Źródło: http://www.flickr.com

Na pewno istnieją tego typu tkaniny, które są niesamowicie miłe, takie jak dzianina futerkowa (na tej stronie). Jest ona używana w wielu przypadkach. Jest wykorzystywana, jeżeli chodzi o rzeczy dla dzieci, mięciutkie koce czy poszewki ozdobne. Daje duże możliwości, a oprócz tego z pewnością nikt nie powie, iż jest niemiła w dotyku. Właśnie z reguły od przeznaczenia tkanin zależy, jak będzie użyta.

Brane są pod uwagę cechy takie jak możliwości rozciągania, przewiewność, trwałość, łatwość obróbki. To z pewnością ważne rzeczy, które decydują o efekcie końcowym produkcji danych rzeczy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*