Jakie usługi zapewniają firmy, które proponują mobilny serwis TIR?

Codziennie po różnorodnego typu szosach porusza się dużo ciężarówek. Co poniektóre z nich posiadają olbrzymie naczepy, z którymi kursują na niezwykle duże nieraz odległości.

wygląd
Niestety każde urządzenie mechaniczne może się w przyszłości popsuć, a w tym wypadku regeneracja jest znacznie bardziej skomplikowana niż w przypadku samochodu pasażerskiego.
Dlatego też akurat istnieją spółki, które oferują mobilny serwis TIR. Posiadają one również odpowiednie doświadczenie jak i paletę pojazdów serwisowych, jakimi mogliby dosyć prędko dotrzeć praktycznie w każde miejsce na terenie Europy.

Jeżeli zaciekawił Cię ten tekst, to sprawdź szczegóły, które też są na opisywany temat. Zawsze lepiej jest znać więcej szczegółów.

Jednak jest ich tak wiele, że o wiele lepiej mogłoby być skorzystać z firmy, która posiada swoją siedzibę w okolicy miejsca, w którym stoi zepsuty TIR. Z usług takich spółek korzysta się często dlatego też, że dojazd zapewniającą serwis furgonetką nawet na dystans przykładowo kilkuset km jest znacznie korzystniejszy cenowo niż ciągnięcie czy też choćby przeładunek produktu na inną ciężarówkę. Naturalnie zamawiając tego rodzaju serwis, należy powiadomić spółkę, która świadczy tego typu usługi o typie awarii.

garaż metalowy

Autor: Elizabeth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej spotykanym kłopotem, z jakim muszą się zmierzyć pracownicy firmy, która oferuje mobilny serwis TIR są usługi powiązane z wulkanizacją pojazdu.

Inne usługi dotyczą m.in. renowacji sprzęgieł i pozostałych składników układu napędowego, napraw układu podwozia pojazdu oraz kabiny, napraw układu hamulcowego – wymiany tarcz hamulcowych, renowacji zacisków czy renowacji systemu kierowniczego. Tego typu spółki oferują całościowe renowacje przyczep i wszystkie aktualne naprawy ciągników siodłowych.