Kilka informacji o autach Nissana, krótki opis bardzo popularnego modelu Qashqai.

Samochody z Japonii od dawna się cieszą zasłużonym uznaniem. Są cenione przez kierowców przede wszystkim za niezawodność, w jaki ranking by nie spojrzał, to właśnie auta z Japonii zajmują czołowe miejsca. Bez wątpienia do tej rodziny producentów jest również zaliczany Nissan, marka może mniej popularna na naszym rynku, lecz produkująca niezawodne, bardzo chwalone przez właścicieli samochody}.

Nissan

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Do dnia dzisiejszego na naszych ulicach spotkać można pojazdy sprzed dwudziestu lat, w jakich posiadacze co najwyżej wymieniają żarówki i olej. Nissan doskonale radził sobie również w segmencie terenówek, model Navaro od dawna jest jednym z najpopularniejszych pojazdów tej rodziny. Jedynym minusem, na jaki narzekali właściciele, były problemy z korozją, lecz właściwe zakonserwowanie podwozia i lakieru mogły całkowicie ją wyeliminować. Części do nissana są ogólnie dostępne, zarówno jeśli chodzi o używane, jak również zamienniki, i są one dość tanie, więc użytkowanie starszych modeli jest bardzo ekonomiczne.

Parę lat temu Nissan połączył się z francuską firmą produkującą samochody Renault. Od tamtego czasu w jego propozycji zaszło bardzo dużo zmian, bo firma zdecydowała się skupić jedynie na dwóch obszarach, czyli samochodach terenowych i niedużych, zgrabnych SUVach. Jednym z podstawowych hitów Nissana w ostatnich latach jest model Qashqai, wyglądający na pierwszy rzut oka jak miejska, nieduża terenówka.

Nissan tym modelem znalazł doskonałą niszę, a miarą sukcesu tej firmy stało się więcej niż dwa miliony samochodów, które zostały sprzedane. Auto pierwszy raz zostało zaprezentowane w roku 2006 i rok później zaczęło się pojawiać w salonach. Od samego początku swym wyglądem i właściwościami jezdnymi zyskało uznanie kierowców, a kilka lat temu wreszcie się doczekało drugiej, zupełnie odmienionej wersji.

Samochód, mimo że z wymiarów specjalnie nie urósł, może zaoferować dużo więcej przestrzeni, niż poprzednik.

Jeżeli chcesz poznać coś rzeczywiście niecodziennego? Nie ma najmniejszego problemu – spójrz na to (https://www.artmech.pl/wypozyczalnia-samochodow-dostawczych/) a zadowolenie będzie zapewnione.

br>
To doskonały pomysł, aby przestudiować omawiany tekst, gdyż inne polecane www zawierają równie wciągające treści, które pochłoną Cię absolutnie.

Bardzo dobrze w obu wersjach przedstawia się też sprawa bezpieczeństwa, obie wersje nissana w zderzeniowych testach zdobyły maksymalne ilości pięciu gwiazdek.