Kilka informacji o autach Nissana, krótki opis bardzo popularnego modelu Qashqai.

Samochody z Japonii od dawna się cieszą zasłużonym uznaniem. Są cenione przez kierowców przede wszystkim za niezawodność, w jaki ranking by nie spojrzał, to właśnie auta z Japonii zajmują czołowe miejsca. Bez wątpienia do tej rodziny producentów jest również zaliczany Nissan, marka może mniej popularna na naszym rynku, lecz produkująca niezawodne, bardzo chwalone przez właścicieli samochody}.

Nissan

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Do dnia dzisiejszego na naszych ulicach spotkać można pojazdy sprzed dwudziestu lat, w jakich posiadacze co najwyżej wymieniają żarówki i olej. Nissan doskonale radził sobie również w segmencie terenówek, model Navaro od dawna jest jednym z najpopularniejszych pojazdów tej rodziny.

Kliknij tu i zobacz polecane informacje (http://interauto.com.pl/samochody-ciezarowe-czesci/), które też traktują o opisywanej kwestii. Przeczytasz tam dane, które z pewnością poszerzą Twą wiedzę na ten temat.

Jedynym minusem, na jaki narzekali właściciele, były problemy z korozją, lecz właściwe zakonserwowanie podwozia i lakieru mogły całkowicie ją wyeliminować. Części do nissana są ogólnie dostępne, zarówno jeśli chodzi o używane, jak również zamienniki, i są one dość tanie, więc użytkowanie starszych modeli jest bardzo ekonomiczne.

Parę lat temu Nissan połączył się z francuską firmą produkującą samochody Renault. Od tamtego czasu w jego propozycji zaszło bardzo dużo zmian, bo firma zdecydowała się skupić jedynie na dwóch obszarach, czyli samochodach terenowych i niedużych, zgrabnych SUVach. Jednym z podstawowych hitów Nissana w ostatnich latach jest model Qashqai, wyglądający na pierwszy rzut oka jak miejska, nieduża terenówka.

Nissan tym modelem znalazł doskonałą niszę, a miarą sukcesu tej firmy stało się więcej niż dwa miliony samochodów, które zostały sprzedane. Auto pierwszy raz zostało zaprezentowane w roku 2006 i rok później zaczęło się pojawiać w salonach. Od samego początku swym wyglądem i właściwościami jezdnymi zyskało uznanie kierowców, a kilka lat temu wreszcie się doczekało drugiej, zupełnie odmienionej wersji.

Samochód, mimo że z wymiarów specjalnie nie urósł, może zaoferować dużo więcej przestrzeni, niż poprzednik.

To doskonały pomysł, aby przestudiować omawiany tekst, gdyż inne polecane www zawierają równie wciągające treści, które pochłoną Cię absolutnie.

Bardzo dobrze w obu wersjach przedstawia się też sprawa bezpieczeństwa, obie wersje nissana w zderzeniowych testach zdobyły maksymalne ilości pięciu gwiazdek.