Klej d4 połączy wszystko

Tartan świetnie pasuje na podłogi
Gdy tworzymy halę sportową, lub bieżnię powinniśmy posiadać gwarancję, że jej nawierzchnia będzie wytrzymała i odporna na tarcie. Dlatego właśnie powinniśmy się skupiać tylko na tych produktach, które idealnie pasują na nawierzchnie sportowe oraz zaoferują nam gwarancję, że nic się z nimi nie stanie, nawet kiedy będą na nie oddziaływały przeróżne czynniki pogodowe.

Boisko piłkarskie z tartanu

Autor: LEGI
Źródło: www.legi-polska.pl
Przez to także często w takich miejscach wykorzystywany będzie tartan eltan N,a więc materiał poliuretanowy, który okazuje się być bardzo wytrzymały i który będzie wytrzymały nawet na bardzo wysokie temperatury. To również sprawia, że często okazuje się być on wykorzystywany na obiektach sportowych, bo daje wytrzymałą i sprężystą nawierzchnię.

Klej d4 złapie wszystko
Czasem jest tak, że chcemy ze sobą związać jakieś tworzywa, które nie nadają się nazbyt do złączenia. Wtenczas musimy spojrzeć na klej do drewna Chemolan B45SP+, który świetnie nadaje się do ciężkich zadań. Specjalna struktura tego kleju sprawia, że z jednej strony jest on w stanie powiązać ze sobą najróżniejsze przedmioty, z drugiej bardzo prędko wysycha, a dodatkowo jeszcze okazuje się być trwały oraz nawet wysokie temperatury nie będą miały oddziaływania na jego cechy. Właśnie to wszystko powoduje, że klej poliuretanowy intechemol ten będzie wykorzystywany także w przemyśle, ponieważ to co będzie za jego pomocą złączone, już nie będzie dawało się rozłączyć, co oferuje pewność skuteczności.

Wszystko powinno okazać się trwałe
Niejednokrotnie kiedy chcemy z czegoś wykorzystywać, chcemy mieć pewność, że będzie solidne. Dlatego przed użyciem, należy przeczytać o danym produkcie oraz sprawdzić, czy nadaje się do naszego zadania. Jedynie wówczas będziemy mieli świadomość, że będziemy zadowoleni ze swojej decyzji oraz że nie będziemy musieli się martwić o trwałość danego materiału.