Bez wątpienia cynkowanie wszystkich stalowych elementów samochodu, to podstawa, jeśli chcemy, by jak najdłużej nam służyło

Dbanie o auto to podstawa, jeżeli chcemy, aby służyło nam przez długi czas. I nie chodzi oczywiście jedynie o jego mycie, czy w miarę systematyczne przeglądy. Chodzi także o przeciwdziałanie pogorszenia się stanu pojazdu, który w zasadzie ciągle narażony jest na oddziaływanie czynników atmosferycznych. Deszcz, wiatr, zbyt wysoka albo z kolei za niska temperatura, grad itp. szkodzą zwłaszcza karoserii i podwoziu. Co możemy w tym wypadku zrobić, aby jak najlepiej zabezpieczyć samochód?

Jakiego typu czynniki mają wpływ na właściwości oleju hydraulicznego? O jakich powinniśmy wiedzieć?

W nowoczesnych maszynach i ciągnikach rolniczych, w których stosowany jest sterowany hydrauliczny napęd najbardziej znanymi generatorami ciśnienia są wielotłoczkowe pompy, osiowe a także zębate. W większości maszyn oraz urządzeń producent definiuje najmniejsze parametry cieczy roboczej, jaką jesteśmy w stanie stosować. W ciężkich warunkach pracy maszyn rolniczych stosowanie cieczy, jaka odpowiada minimum kryterium może zabezpieczyć całkowite działanie.