Kupujemy nowiusieńkie mieszkanie

Możliwości zdobycia wytęsknionych czterech kątów jest parę. Można nabyć nowe mieszkanko lub używane, starać się o mieszkanko przez gminę, przystosować poddasze.

deweloper

Autor: David Guo
Źródło: http://www.flickr.com
deweloper

Autor: Keira McPhee
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od tego, na co się zdecydujesz, będziesz musiał załatwić określone formalności jak też zgromadzić konieczne na to środki. Podpowiemy ci, na co zwracać uwagę przy kupnie mieszkanka, aby mieć pewność, iż dobrze zainwestujesz własne pieniądze – zerknij na dewelopera.
Nowiusieńkie, jak spod igły. Takie mieszkanie (kup przeprowadzki mieszkań Wrocław tanio na stronie www.perfect-przeprowadzki.wroclaw.pl!) ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim, przez dwa lata od parafowania aktu notarialnego wszelakie usterki wykonawca musi usunąć za darmo. Po drugie – opłaty na fundusz remontowy będą przez długi czas niewysokie. (mieszkania czyżyny) Jednak decyzja o kupnie nowego lokum niesie ze sobą duże ryzyko. Możesz bowiem trafić na nieprawego dewelopera czy spółdzielnię – stracisz nerwy, a co gorsza czasami także pieniądze. Jakim sposobem się tego ustrzec? Skorzystaj z naszych porad.
Kiedy budujesz ty oraz deweloper.

Chciałbyś przeczytać coś równie ciekawego? Ekstra, ta strona www (https://pomocdzieciom.eu/) na pewno okaże się dla Ciebie wartościowa, ponieważ przeczytasz na niej sporo tego typu informacji.

Najodpowiedniej wybieraj duże oraz znane firmy, jakie istnieją od lat. To pewnego typu gwarancja, że i twa inwestycja dojdzie do skutku. Jeżeli deweloper jest mniej popularny, winieneś sprawdzić jego wiarygodność. Jakim sposobem to zrobić? Poproś go o adres siedzib, które pobudował (można to zweryfikować też na stronie internetowej firmy). Obejrzyj je, porozmawiaj z lokatorami. Zapytaj, czy są zadowoleni z wykonanych prac, czy były jakieś problemy w trakcie budowy. Nie wstydź się pytać – tutaj idzie o twe pieniądze! Szukaj również danych o nim na forach internetowych – deweloperka.

Spytaj wykonawcę, czy jednostka ma Certyfikat Dewelopera (jest to znak jakości przypisywany przez Krajową Izbę Budownictwa – firma otrzymuje go na dwa lata i jeżeli jest nierzetelna, po tym czasie traci). O jakości jednostki może także świadczyć przynależność do jakiejś z organizacji zawodowych (na przykład Polskiego Związku Firm Deweloperskich).

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*