Lokata w sprawdzone ogumienie jest konieczna dla najlepszej wydajności i pewnej podróży.

Podstawowym obowiązkiem każdego kierowcy jest przygotowanie siebie i auta na nieprzewidziane okoliczności. Bez względu na porę roku: gorące lato czy mroźną zimę, bezwzględnie należy ocenić stan ogumienia, jeżeli protektor jest nieodpowiednio głęboki a wskaźniki pokazują graniczne zużycie faktury protektora, to należy je bezwzględnie wymienić na zgodne z przepisami. Opony w samochodzie są montowane fabrycznie.

Wytwórcy aut przeważnie dobierają opony w oparciu o potrzeby szerokiej gromady prowadzących pojazdy, jednak warto przemyśleć alternatywne rozwiązania, odpowiadające personalnym wymaganiom. Niezależne próby ogumienia są istotnym podłożem informacji o wydajności opon dla kontrahentów szukających nowego zestawu ogumienia oraz producentów chcących ulepszyć własny towar. Zobacz też

Różnorodne niezawisłe organy testujące, automobilkluby oraz czasopisma motoryzacyjne na kontynencie europejskim przeprowadzają okresowe analizy opon.

opony zimowe

Autor: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com

Testy zwykle polegają na zestawieniu tych samych cech opon, konkretnych producentów z jednakowego przedziału cenowego lub z tożsamej kategorii i są prowadzone na przeróżnych drogach, w różnych okolicznościach atmosferycznych. Oceniane są możliwości w kwestii drogi hamowania, przyczepności do podłoża oraz kierowania na mokrych i suchych nawierzchniach, a także w w zimie. Niezależne organy kontrolne w trakcie testów opon, zazwyczaj uwzględniają 15 kryteriów funkcjonalnych.

Wszystkie opony letnie poddawane są doświadczeniom pod kątem 50 wskaźników przydatności. Sławne ze swojej wyjątkowej trwałości, niezawodności i osiągów gumy Bridgestone, pozwalają cieszyć się pełnią możliwości pojazdu, nawet w problemowych warunkach na drogach. Projektowana i testowana w najtrudniejszych warunkach seria – opony zimowe bezkolcowe, firmy Bridgestone, podwyższa poprzeczkę w sferze bezpieczeństwa, stabilności i osiągów nawet w najcięższych warunkach zimowych.

Pozostawiam tu mój link (http://eogniwa.pl/pl/c/Zawiesie-lancuchowe-4-ciegnowe/29) do nowej strony. Sądzę, że zapragniesz przejrzeć świeże posty, jeżeli zaciekawiły Cię te pokazane na tej stronie.

Można podróżować po śniegu, lodzie i deszczu z poczuciem całkowite pewności. Opony Bridgestone, wyprodukowane są według recepty na wysoką wydajność. Analiza (zobacz due dilligence) opon na sezon letni polega na obszernym badaniu pod kątem takich składników, jak bezpieczeństwo, prowadzenie, hałas oraz spalanie benzyny.