Masz firmę oraz musisz często nadawać przesyłki? Korzystasz z Poczty Polskiej, ale potrzeba ci lepszej obsługi?

Nie ma znaczenia, czy masz prężnie prosperujący sklep internetowy, czy raczej występujesz w roli klienta, z pewnością nie raz byłeś w sytuacji, kiedy musiałeś nadać paczkę. Sporo osób wciąż korzysta jedynie z usług Poczty Polskiej, bo taniej, wygodnie, bez komplikacji, ale czy tak jest rzeczywiście?

Obecnie widoczny jest rozwój e-biznesu, razem z nim i usługi kurierskie doczekały się lepszych czasów.

Ciekawi Cię, jakie były moje źródła? Więc pragnę zaprosić Cię, abyś zajrzał na moją inną witrynę. Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Rzeczywiście na rynku polskim istnieje bardzo dużo wszelakich firm, oferujących wysyłki kurierskie, jednakże wszystkie mają dość zbliżony sposób pracy . Doręczenie paczki, na obszarze kraju w jedną dobę nei jest już czymś wyjątkowym, mały procent uszkodzeń, czy zagubień przesyłek tak samo jest już standardem, cena nadania wysyłki nie jest wygórowana i na pewno zadowoli każdego, kto spodziewa się szybkiej oraz profesjonalnej obsługi.

kurier

Autor: César
Źródło: http://www.flickr.com

Czemu więc ludzie z niechęcią korzystają z takich usług? Być może dlatego, iż wciąż mamy przeświadczenie, iż kurier online zarezerwowany jest dla wielkich firm, korporacji, a zwykły Kowalski wyda bardzo dużo pieniędzy, za chociażby wysłanie zwykłego listu. Jak w każdej opowieści i tutaj znajdziemy ziarno prawdy. Firmy prowadzące sprzedaż na wysyłkę płacą znacznie mniej za identyczne usługi kurierskie, a to w wyniku umowy zawartej z danym przewoźnikiem.

Zaciekawił Cię ów temat? To rewelacyjnie! Następne tak samo atrakcyjne treści dostrzeżesz pod poniższym odnośnikiem – tam czeka na Ciebie dalszy ciąg.

Jednakże każdy z nas, może korzystać z usług brokera kurierskiego. Jest to coraz silniej rozwijająca się branża, inaczej mówiąc broker kurierski to pośrednik między klientem, a firmami kurierskimi, punkty ulokowane są najczęściej w dużych miastach, bądź w galeriach handlowych . Standardowy broker ma na stanie usługi świadczone przez parę firm, co ma wpływ na obniżenie ceny oraz dopasowanie usług do zapatrywań klienta, dlatego za cenę podobną, czy wręcz niższą, niż w przypadku Poczty Polskiej, możemy wysłać paczkę, która na pewno będzie sprawnie oraz fachowo doręczona do adresata.

Może więc przy wysyłaniu następnej przesyłki, miast zanosić ja do dobrze znanej każdemu firmy z żółtą trąbką, opłaci się zorientować, czy w bliskim sąsiedztwie nie działa któryś broker kurierski. W końcu zapytanie o metodę wysyłki i wycenę nic nie kosztuje, a może faktycznie świadczone przez niego usługi bardziej przypadną nam do gustu.