ściany

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak zagospodarować przestrzeń, aby zagwarantować komfort wszystkim mieszkańcom? Interesujące pomysły na urządzenie domu!

wnętrza, schody
Autor: TORLYS
Źródło: TORLYS
Jeśli chcemy, aby nasze pomieszczenia wyróżniały się wyjątkowym klimatem, należy zadbać o to, aby zaprojektował je specjalista z dużym doświadczeniem. Barwy ścian, podłóg, a nawet okien muszą stanowić jednolitą całość, która zapewni nam najbardziej korzystny efekt. Bardzo interesującym rozwiązaniem jest też wykorzystanie możliwości, jakie mogą nieść za sobą schody, które możemy wykorzystać w dwojaki sposób.

Najczęściej spotykane trendy w wyposażeniu kuchni

Lokal
Autor: Corey Chambers
Źródło: http://www.flickr.com
Kuchnia zapewnia bardzo wiele interesujących możliwości aranżacyjnych, jakich zadaniem jest połączenie rozwiązań znakomitej jakości, funkcjonalnych, ale jednocześnie także atrakcyjnych wizualnie. Które trendy są dzisiaj najbardziej popularne?

Remont - jak bardzo znaczący jest wybór sprawdzonej ekipy remontującej?

panorama - mieszkanie
Autor: Oto Polska Blog
Źródło: http://www.flickr.com
Aby remont nie musiał kojarzyć się z kompletnym chaosem, dobrze jest zatrudniać właściwych fachowców. Usługi remontowe są współcześnie wykonywane przez wiele przedsiębiorstw, więc łatwo jest znaleźć profesjonalną ekipę.