śmieci

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nie zanieczyszczaj środowiska!

Jeżeli chodzi o skup tonerów Wrocław również wyraźnie wyróżnia się na tle innych, większych miast polskich. Oferta, mimo że jest stała, uzupełniana jest wciąż o różnego typu nowości, jeżeli chodzi o tonery i tusze do drukarek.

Budujesz własny dom? Zadbaj także o różnego rodzaju odpady!

roboty budowlane
Autor: Eric.Ray
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli akurat stawiasz własny dom, wówczas bez wątpienia masz już mnóstwo rzeczy na głowie i z pewnością o części z nich zupełnie jeszcze nie myślałeś.

Produkowane odpady- jak je wykorzystać i zadbać o przyrodę

wyrzucanie śmieci
Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com
Rok w rok każdy z nas produkuje kilka tysięcy kilogramów odpadów. Obecnie segregowanie odpadów jest powinnością każdego mieszkańca. Ważne jest, by gospodarować produktami z głową i zmniejszać ilość wytwarzanych odpadów.

Porządkuj swoje śmieci, gdyż na niektórych z nich zdołasz nawet zarobić

kosze do segregacji śmieci
Autor: Florian Kreitmair
Źródło: http://www.flickr.com
Chyba każdemu zdarzyło się, iż w trakcie remontu niezbędna była wymiana urządzenia RTV, mimo że tego nie planowaliśmy. Dlatego też każdy winien wiedzieć co może zrobić z nieużywanymi sprzętami elektronicznymi.

Śmieci warto na bieżąco usuwać, by nas nie zasypały

śmieci
Autor: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo pozytywny jest recykling odpadów
Jeszcze zupełnie niedawno wrzucało się wszelkie odpady do jednego śmietnika oraz zawoziło się na jedno wysypisko śmieci. To często spowodowało, że dochodziło do różnych zniszczeń środowiska i powodowało, że wysypiska śmieci błyskawicznie się zamykały.