atest

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chcesz szybko się zareklamować, a przy tym zakupić plandekę na długie lata? W takim razie ofertą wprost stworzoną dla ciebie są plandeki na zamówienie.

Palndeka
Chyba każdy nas wie co to są plandeki, ale z jakich tworzyw się je produkuje? Czemu tak właściwie służą? Krótko ujmując plandeka to płachta materiału – tworzywa w ogromnych wymiarach, która ma za przeznaczenie chronić towar przed deszczem. Najbardziej stosowanym materiałem, jaki wykorzystuje produkcja plandek jest bawełna, len i włókna syntetyczne, są one także pokrywane gumą lub nakrapiane mieszanką hydrofobową, co zabezpiecza przed przedostawaniem się wilgoci.

Zbiorniki na paliwa muszą mieć właściwe atesty

dystrybutory paliwa
Autor: Groume
Źródło: http://www.flickr.com
Czy zaznaczymy co jest nam potrzebne przy paliwach?

Jeździmy pojazdem, tankujemy paliwo, ale tak rzeczywiście niesamowicie rzadko namyślamy się, co w nim będzie, jak okazuje się być ono przechowywane, nie rozważamy dlaczego nie marznie, jeśli na dworze będzie mróz. A może jednakże warto byłoby powiedzieć takie rzeczy, tak aby móc w razie konieczności dobrze reagować?