Auto

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czystość w aucie – z jakiego względu dobrze jest jest o nią dziś zadbać i w jaki sposób można to zrobić?

samochód-obrazek
Autor: Cezary Borysiuk
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu właścicieli samochodów troskliwie dba o ich stan techniczny, gdyż doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to właśnie on ma wpływ na to, jak długo auto im posłuży. Podstawowe znaczenie ma jednak również wygląd zewnętrzny pojazdu, a w związku z tym, jego czystość. W jaki sposób można o nią obecnie zadbać? Na co głównie należy zwrócić uwagę?

By samochód działał doskonale, czyli niezbędne filtry

samochód marki audi
Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
W każdym z obecnie wyprodukowanych samochodów znajduje się kilka typów filtrów. Każdy z nich powinien być stale wymieniany, gdyż tylko wiedząc o czasowych zmianach filtrów oleju oraz powietrza można zapewniać sobie bezawaryjną pracę auta.

Ile naprawdę kosztuje sprowadzenie auta z zagranicy?

srebne auto
Autor: Sarah and Jason
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce dosyć modne jest sprowadzanie używanych aut z zachodu. Największą motywacją jest tutaj fakt, iż zachodnie auta są w o wiele lepszym stanie, ich właściciele bardziej się o nie troszczą. Dodatkowo, poruszają się po o wiele lepszych drogach niż auta w Polsce, a także pogoda jest ładniejsza – są mniej narażone na wpływ warunków atmosferycznych, np. gradu. Zachodnie społeczeństwo jest bogatsze, poziom życia jest wyższy, w związku z czym w większości stać ich na przykład na garaże.

Najlepsze części do BMW od rekomendowanych marek i fabrykantów - sprawdź, w co warto zainwestować

bmw
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Marka BMW to dla wielu ludzi synonim komfortu. Ta marka jest określona dla osób, które doceniają sportowy temperament i lubią niemiecką niezawodność. Właściciele BMW chwalą sobie jakość wykonania, niemiecką niezawodność, oraz luksus jeżdżenia. W sedanie, również kombi, bez najmniejszych problemów podróżować może czteroosobowa rodzina.

Wyposaż własny samochód w dogodny dywanik do bagażnika, żeby zapewnić sobie czyste oraz schludne wnętrze

bagażnik
Dla kierowców bardzo istotna jest estetyczna prezencja użytkowanego wozu, dlatego dużo uwagi poświęcają ich myciu, polerowaniu oraz pozostałym czynnościom pielęgnacyjnym. Na uwagę zasługuje mimo wszystko nie tylko warstwa zewnętrzna auta oraz karoseria, ale też wnętrze. Należy zaopatrzyć się w elementy, które okażą się pomocne w zachowaniu porządku w samochodzie.

Wyciszanie auta - zobacz jak robią to zawodowcy

srebne bmw
Autor: dylanspangler
Źródło: http://www.flickr.com
Hałaśliwie? Przeszkadza hałaśliwy świst wiatru, kiedy podróżujesz z prędkością powyżej 100 km/h? Drażni cię szum dobiegający spod kół w trakcie przemieszczania się po chropowatym asfalcie? Wszystkiemu możesz zaradzić, każdy pojazd da się pięknie wyciszyć! Cisza w kabinie pojazdu jest synonimem komfortu, a wręcz splendoru kojarzonego z najdroższymi czterokołowcami.

Z jakiego powodu dobrze jest dzisiaj korzystać z oferty wypożyczalni samochodów oraz jak wybrać odpowiednie usługi?

samochód
Autor: Black nexus.eu Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Samochód to obecnie jeden z najpopularniejszych środków lokomocji. Z jakiego powodu? Przede wszystkim ze względu na fakt, że to właściciel decyduje o godzinie wyjazdu oraz trasie. W dodatku, jazda samochodem jest rzeczywiście komfortowa. Nie można się w związku z tym dziwić, że dzisiaj w zasadzie każda rodzina posiada auto, a czasami nawet kilka samochodów, używanych przez różnych jej członków. Nie wszędzie jednak można zabrać ze sobą swoje auto.

Czy ma sens długoterminowy wynajem auta? Czy może lepiej skorzystać z leasingu? Sprawdź korzyści oraz wady obu opcji

auto
Autor: AUDI AG
Źródło: http://www.flickr.com
Wynajem na długi termin aut jest całkiem popularny w krajach zachodnich, zaś Polsce już coraz częściej słyszy się o leasingu samochodu. Jednak czy te dwa pojęcia są tym samym? Czym się różni leasing od tego typu wynajmu i co będzie lepsze?

Pasja – właściwa pora ją sobie znaleźć. Czytaj o ciekawych pomysłach na spędzenie czasu wolnego

sprężyna
Źródło: http://www.sxc.hu/
Niemal każdy z nas ma jakieś hobby. Czasami jest ono niezrównanie trywialne, a innym razem faktycznie oryginalne oraz niesamowite. Bywa tutaj przeróżnie. Tak naprawdę jednakże nie jesteśmy zmuszeni wcale mieć odróżniającej się pasji.

Naprawa samochodów producentów francuskich- zniszczenie tylnej belki jako najpopularniejsza usterka naprawiana w serwisach samochodowych

Samochód
Autor: Paulo Henrique Rodrigues
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadacze aut na pewno wiedzą, iż czasami naprawa albo wizyta w serwisie może być nieunikniona. Jest wiele czynności, które możemy wykonać samemu, jednak gdy nie mamy odpowiednich umiejętności powinniśmy udać się do serwisu.