blok

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opakowania i nasze miasto - jak to kształtuje naszą codzienność

opakowania
Autor: HarshLight
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wynika z wielu różnych badań estetyka przestrzeni nie jest czymś ważnym dla dużej grupy ludzi. Wiele z takich osób nawet tak naprawdę nie ma pojęcia, czym to pojęcie jest. Zresztą, skąd mają to znać, gdy nie interesowali się estetyką przestrzeni, żyli długie lata w komunie, gdzie było szaro i niezbyt ładnie. Często takim osobom wystarcza tak zwana „pasteloza”, czyli bloki odmalowane na bardzo jaskrawe, niezbyt dobrze dobrane kolory. Widać je w każdym polskim (większym czy mniejszym) ośrodku miejskim. Są pomazane różnymi\różnorodnymi kolorami, żeby było jak najbardziej kolorowo.

W przypadku jeśli posiadasz nieruchomość, ale nie masz czasu, by nią zarządzać, możesz zatrudnić do tego profesjonalistę

zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
To normalne, że każda nieruchomość wymaga odpowiedniego zarządzania. Tak dzieje się w przypadku domów prywatnych, jak również kamienic czy innych budynków. Jeśli nie są strzeżone oraz doglądane – niszczeją i poważnie tracą na wartości. Nieraz właścicielom brak czasu, aby zająć się tym osobiście, ale na szczęście istnieje rozwiązanie. Można skorzystać ze wsparcia specjalistycznych firm.

Masz serdecznie dość swojego zarządcy bloku? Może to najwyższy czas na pewne zmiany?

bloki mieszkalne
Autor: Vincent Valvona
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj właściwie nikt z nas nie przejmuje się specjalnie zarządcą nieruchomości, gdzie mieszka. O ile nie spotykają nas żadne kłopoty i nie musimy niczego załatwić u zarządcy, o tyle zazwyczaj nawet nie wiemy, kto dokładnie pełni tę funkcję.