blok

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opakowania i nasze miasto - jak to kształtuje naszą codzienność

opakowania
Autor: HarshLight
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wynika z wielu różnych badań estetyka przestrzeni nie jest czymś znaczącym dla sporej grupy ludzi. Wielu z tych ludzi nawet tak naprawdę nie ma pojęcia, czym to pojęcie jest. Zresztą, skąd mają to znać, kiedy nie interesowali się estetyką przestrzeni, żyli całe lata w socjalizmie, gdzie było szaro i niezbyt ładnie. Często takim osobom starcza tak zwana „pasteloza”, czyli bloki pomalowane na bardzo jaskrawe, niezbyt dobrze dobrane kolory. Dostrzegane są w każdym polskim (większym lub mniejszym) mieście. Są pomazane różnymi\różnorodnymi kolorami, ażeby było jak najbardziej kolorowo.

W przypadku jeśli posiadasz nieruchomość, ale nie masz czasu, by nią zarządzać, możesz zatrudnić do tego profesjonalistę

zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
To naturalne, że każda nieruchomość potrzebuje dobrego zarządzania. Tak bywa w przypadku mieszkań prywatnych, jak również kamienic czy innych obiektów. Jeżeli nie są strzeżone oraz doglądane – ulegają zniszczeniu oraz poważnie tracą na wartości. Czasem właścicielom brak czasu, by zajmować się tym samemu, ale na szczęście istnieje rozwiązanie. Można skorzystać ze wsparcia profesjonalnych firm.

Masz serdecznie dość swojego zarządcy bloku? Może to najwyższy czas na pewne zmiany?

bloki mieszkalne
Autor: Vincent Valvona
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj właściwie nikt z nas nie przejmuje się specjalnie zarządcą nieruchomości, gdzie mieszka. O ile nie spotykają nas żadne kłopoty i nie musimy niczego załatwić u zarządcy, o tyle zazwyczaj nawet nie wiemy, kto dokładnie pełni tę funkcję.