blok

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Opakowania i nasze miasto - jak to kształtuje naszą codzienność

opakowania
Autor: HarshLight
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wynika z wielu badań estetyka przestrzeni nie jest czymś istotnym dla dużej grupy ludzi. Wielu z tych ludzi nawet tak naprawdę nie ma pojęcia, czym owa estetyka jest. Zresztą, skąd mają wiedzieć, kiedy nie interesowali się architekturą, żyli długie lata w komunie, gdzie było czarno-biało i niezbyt ładnie. Często takiej grupie osób wystarcza tak zwana „pasteloza”, czyli bloki odmalowane na bardzo jaskrawe, dziwne kolory. Dostrzegane są w każdym polskim (większym lub mniejszym) ośrodku miejskim. Są pomazane różnymi\różnorodnymi kolorami, by było jak najbardziej kolorowo.

W przypadku jeśli posiadasz nieruchomość, ale nie masz czasu, by nią zarządzać, możesz zatrudnić do tego profesjonalistę

zarządzanie nieruchomościami we Wrocławiu
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
To naturalne, że każda nieruchomość potrzebuje dobrego zarządzania. Tak bywa w przypadku mieszkań prywatnych, jak również kamienic czy innych obiektów. Jeżeli nie są strzeżone oraz doglądane – ulegają zniszczeniu oraz poważnie tracą na wartości. Czasem właścicielom brak czasu, by zajmować się tym samemu, ale na szczęście istnieje rozwiązanie. Można skorzystać ze wsparcia profesjonalnych firm.

Masz serdecznie dość swojego zarządcy bloku? Może to najwyższy czas na pewne zmiany?

bloki mieszkalne
Autor: Vincent Valvona
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle właściwie nikt z nas nie przejmuje się specjalnie zarządcą bloku, gdzie mieszka. O ile nie spotykają nas żadne problemy i nie musimy niczego załatwić u zarządcy, o tyle zwykle nawet nie wiemy, kto dokładnie pełni tę funkcję.