drukarki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Regeneracja tonera jako opcja dla kupna nowego tonera

woda
Autor: Agência Brasília
Źródło: http://www.flickr.com
Żadna drukarka nie może pracować bez tonera. Koszt kupna oryginalnego tonera nie jest mały, w związku z tym powstały przedsiębiorstwa, jakie zajmują się ich regeneracją.

Drukowanie plakatów – to tak naprawdę wcale nie tak łatwe. Do jakiej drukarni pójść, by było wykonane jak najlepiej?

Bilbord, plakat reklamowy
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz nieomal wszyscy mają własną drukarkę. Stała się ona w zasadzie niezbędnym sprzętem, bez jakiego ani rusz. Czasami jednak przydarza się, że mamy do zrealizowania zadanie, jakiemu nasz domowy sprzęt nie podoła, takie jak np. drukowanie plakatów. Typowe drukarki, które wykorzystują przeciętni użytkownicy, obsługują tylko format A4. Kiedy w związku z tym potrzebujemy obrazu czy tekstu umieszczonego na większej powierzchni, powstaje problem, który musimy rozwiązać.

Wydruk 3D powoli zaczyna być normą

Figurka 3d
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Skanowanie fotogrametryczne pomoże nam się przerzucić do wirtualnego świata. Technologia znacznie bardziej się zmienia, a co się z tym wiąże tworzone są rzeczy, o których jeszcze całkiem niedawno myśleliśmy w kategorii fantazji, która okazuje się być niemożliwa do zrealizowania.