drukarki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Regeneracja tonera jako opcja dla kupna nowego tonera

woda
Autor: Agência Brasília
Źródło: http://www.flickr.com
Żadna maszyna drukująca nie może drukować bez tonera. Koszt zakupu nowego tonera nie jest niski, z tej przyczyny powstały firmy, które zajmują się ich regeneracją.

Drukowanie plakatów – to tak naprawdę wcale nie tak łatwe. Do jakiej drukarni pójść, by było wykonane jak najlepiej?

Bilbord, plakat reklamowy
Autor: HM Revenue & Customs
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie prawie wszyscy mają swoją drukarkę. Stała się ona w zasadzie niezbędnym sprzętem, bez którego ani rusz. Niekiedy jednak trafia się, iż mamy do zrealizowania zadanie, któremu nasz domowy sprzęt nie da rady, takie jak np. drukowanie plakatów. Zwyczajne drukarki, z których korzystają przeciętni użytkownicy, obsługują wyłącznie format A4. Kiedy więc potrzebujemy obrazu czy tekstu umieszczonego na większej powierzchni, powstaje kłopot, który jesteśmy zmuszeni rozwikłać.

Wydruk 3D powoli zaczyna być normą

Figurka 3d
Autor: Steve Jurvetson
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba zobaczyć jak funkcjonuje skanowanie fotogrametryczne. Technika znacznie szybciej się zmienia, a co się z tym łączy powstają przedmioty, o których jeszcze całkiem niedawno rozmyślaliśmy w kategorii fantazji, która okazuje się być niemożliwa do wykonania.