felgi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób lepiej sprzedać lub kupić auto?

wycieraczki samochodowe
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno znana jest Tobie legenda, wedle jakiej Heniek z pobliskiej miejscowości jest w stanie stworzyć nowiutką furę z postoju tramwajowego. Na szczęście nie musisz znać owego typu magików, żeby zdołać kupić niedrogie używane elementy samochodowe.


Funkcjonują profesjonalne firmy ogłaszające swą aktywność słowami pojazdy uszkodzone sprzedam.

Kilka słów o felgach. Jakiego typu dobrze jest stosować? Które się lepiej sprawują? W jaki sposób o nie dbać?

felga aluminiowa
Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Moda na felgi aluminiowe rośnie w bardzo szybkim tempie i jest to bardzo pozytywne zjawisko. Nie oznacza to jednak, iż jest to jedyne słuszne rozwiązanie dla kół samochodowych. Tradycyjne “stalówki” wciąż posiadają mocne strony, o jakich nie możemy zapominać.

Świat osób zmotoryzowanych

Hyundai
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, które uwielbiają różnego typu wyścigi świetnie rozumieją jak wiele mieści w sobie branża zwana motoryzacją. Motoryzacja to nie tylko auta i motocykle, to różnego rodzaju akcesoria do pojazdów, jak również narzędzia do warsztatów. Każda zmotoryzowana osoba wie, że pojazd to skarbonka. Osoby, które kupiły auta z drugiej ręki, często są zmuszeni do tego, by sporo zapłacić za wymianę pewnych elementów czterech kółek. A zawsze można kupić samochód z salonu. Ale nie wszyscy chcą pakować się w kredyt na samochód lub ścigacz.