felgi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób lepiej sprzedać lub kupić auto?

wycieraczki samochodowe
Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno znana jest Tobie legenda, wedle jakiej Heniek z pobliskiej miejscowości jest w stanie stworzyć nowiutką furę z postoju tramwajowego. Na szczęście nie musisz znać owego typu magików, żeby zdołać kupić niedrogie używane elementy samochodowe.


Funkcjonują profesjonalne firmy ogłaszające swą aktywność słowami pojazdy uszkodzone sprzedam.

Kilka słów o felgach. Jakiego typu dobrze jest stosować? Które się lepiej sprawują? W jaki sposób o nie dbać?

felga aluminiowa
Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Moda na felgi aluminiowe rośnie w bardzo szybkim tempie i stanowi to całkiem pozytywne zjawisko. Nie oznacza to natomiast, iż jest to jedyne słuszne rozwiązanie dla naszego samochodu. Standardowe “stalówki” ciągle posiadają silne strony, o jakich nie możemy zapominać.

Świat osób zmotoryzowanych

Hyundai
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, które uwielbiają różnego typu wyścigi świetnie wiedzą jak wiele mieści w sobie branża zwana motoryzacją. Motoryzacja to nie tylko samochody i motocykle, to różnego typu dodatki do pojazdów, jak również narzędzia do warsztatów. Każda zmotoryzowana osoba wie, że samochód czy motocykl to skarbonka. Ludzie, którzy kupili samochody z drugiej ręki, często muszą jeszcze dużo włożyć w naprawę niektórych elementów auta. Oczywiście zawsze możemy wybrać samochód z salonu. Jednak nie każdy chce brać kredyt na cztery lub dwa kółka.