imprezy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zjazd pojazdów zabytkowych w Oławie

auto
Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna, osoby które kolekcjonują samochody zabytkowe, stanowili zamkniętą grupę pasjonatów.
Obecnie ta sytuacja się przekształca, a polscy pasjonaci motoryzacji coraz częściej zakładają prywatne muzea. Samo inwestowanie w samochody zabytkowe jest ryzykowne, to jednak nie o zysk tutaj chodzi. Budowanie kolekcji jest pochodną pasji, a pieniądze w tym wypadku są tylko dodatkiem. Coraz częściej w naszym kraju organizowane są też zloty samochodów zabytkowych.

Jakiego rodzaju informacje sprawdzić, kiedy zamawiamy catering na imprezę? Czy spora ilość firm na rynku pomaga w wyborze?

IT
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Organizacja przyjęcia nie za każdym razem wiąże się z dużą ilością rzeczy do zrobienia, jak się wszystkim wydaje. Oczywiście trzeba zadbać o dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, ale dziś jest tyle możliwości, iż tak naprawdę wszystko możemy zlecić profesjonalistom oraz być spokojnym o efekty.

Fotografie na portalach społecznościowych

Zdjęcia profilowe
Autor: Sergey Vladimirov
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś świat dużej ilości osób kręci się wokół facebook. Ten portal społecznościowy, stale świeci tryumfy na całym świecie. Każdy chce pochwalić się jakimś bardziej lub mniej ważnym wydarzeniem z życia. Niektórzy, można by rzec, są wręcz uzależnieni. Ale ludzie, którzy po prostu mają konto na tym portalu, chciałyby posiadać jakieś porządne zdjęcia profilowe na facebook. Wiele osób wrzuca jakąkolwiek fotografię po to, by rozpoznali ich znajomi i udało się im nawiązać z nimi kontakt.

Firmowe spotkania są ważną częścią nowoczesnego przedsiębiorstwa

impreza firmowa
Autor: Rob DiCaterino
Źródło: http://www.flickr.com
W Warszawie jest wiele różnych firm. Każda z nich ma wielu zatrudnionych ludzi i kadrę zarządzającą i jak wiadomo wszyscy Ci ludzie poza pracą mają wiele innych spraw do załatwienia. Każdy zna przysłowie powiadające, że nie tylko pracą żyje człowiek. Stąd też robione są różnego typu imprezy firmowe warszawa. Imprezy firmowe mają na celu oprowadzić do integracji pracowników. Ale poza specjalnymi imprezami firmowymi mającymi na celu integracje są różnego typu imprezy służbowe, które pozwalają na przykład spotkania ludzi z konkretnej dziedziny.