imprezy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zjazd pojazdów zabytkowych w Oławie

auto
Autor: Walter
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna, osoby kolekcjonujące samochody zabytkowe, stanowili zamkniętą grupę pasjonatów.
W dzisiejszych czasach ta sytuacja się przekształca, a polscy amatorzy motoryzacji coraz częściej zakładają prywatne muzea. Samo inwestowanie w samochody zabytkowe jest dość ryzykowne, to jednak nie o zysk tutaj chodzi. Budowanie kolekcji jest pochodną pasji, a pieniądze w tym wypadku są jedynie dodatkiem. Coraz częściej w naszym kraju organizowane są również zloty samochodów zabytkowych.

Jakiego rodzaju informacje sprawdzić, kiedy zamawiamy catering na imprezę? Czy spora ilość firm na rynku pomaga w wyborze?

IT
Autor: ITU Pictures
Źródło: http://www.flickr.com
Organizacja przyjęcia nie za każdym razem wiąże się z dużą ilością rzeczy do zrobienia, jak się wszystkim wydaje. Oczywiście trzeba zadbać o dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, ale dziś jest tyle możliwości, iż tak naprawdę wszystko możemy zlecić profesjonalistom oraz być spokojnym o efekty.

Fotografie na portalach społecznościowych

Zdjęcia profilowe
Autor: Sergey Vladimirov
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie świat wielu osób bardzo mocno wiąże się z facebook’iem. Ten portal społecznościowy, stale jest bardzo popularny na całym świecie. Wszyscy chcą pochwalić się jakimś bardzo lub mało ważnym wydarzeniem z życia. Niektóre osoby, można by powiedzieć, są wręcz uzależnieni. Jednak osoby, które po prostu korzystają z tego portalu, chciałyby mieć jakieś fajne fotografia korporacyjna Warszawa. Wiele osób wrzuca jakiekolwiek zdjęcie po to, żeby byli rozpoznani przez swoich znajomych i mogli nawiązać z nimi kontakt.

Firmowe spotkania są ważną częścią nowoczesnego przedsiębiorstwa

impreza firmowa
Autor: Rob DiCaterino
Źródło: http://www.flickr.com
W Warszawie jest ogrom różnych firm. Każda firma ma swoich zatrudnionych ludzi i kadrę zarządzającą i jak wiadomo wszyscy Ci ludzie poza zarabianiem na życie mają multum innych spraw do załatwienia. Wszyscy znamy przysłowie mówiące o tym, że nie tylko pracą żyje człowiek. Stąd też organizowane są różnego rodzaju imprezy firmowe warszawa. Imprezy firmowe mają za zadanie integrację pracowników. Jednak poza typowymi imprezami firmowymi które mają na celu integracje są różnego typu imprezy firmowe, które pozwalają na przykład spotkania ludzi z konkretnej dziedziny.