języki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nauka języków obcych – dlaczego warto?

Szkoła języków obcych
Autor: Kaplan International
Źródło: http://www.flickr.com
W Polsce coraz więcej osób chętnie uczy się języków obcych, a niektóre z nich zalicza się rzecz jasna również do szkolnych przedmiotów nauczania. Niemniej zdarzają się i tacy uczniowie, jakich nieustannie musowo przekonywać do nauki słówek, bądź gramatyki, bowiem przychodzi im to niestety ciężko.

Rośnie popyt na języki obce – jakie teraz są najbardziej opłacalne?

polecane źródło
Autor: Catherine Oakley
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie zauważa się rosnące zapotrzebowanie na znajomość języków obcych. Oglądając propozycje zatrudnienia coraz częściej napotykamy na te, w których podstawowym wymogiem jest znajomość jednego, czasem nawet kilku języków

Tłumacz przysięgły

Słownik
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Aby pracować w niektórych zawodach w naszym kraju, niezbędne będzie nabycie właściwych uprawnień. Nie każdy może być na przykład notariuszem czy sędzią, aby pełnić tę funkcję trzeba ukończyć odpowiednie studia, mieć sporo doświadczenia, a niekiedy zdać ciężki egzamin. Egzaminy do większości uprzywilejowanych zawodów są trudne i wymagające, po to żeby odrzucić słabe osoby i wybrać rzeczywiście najlepiej rokujących, co do których komisja będzie pewna że sobie poradzą z zawodem. Do takich właśnie uprzywilejowanych zawodów zalicza się tłumacz przysięgły, jakim żeby się stać należy spełnić ciężkie wymagania.