logo

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Druk wizytówek

wizytownik
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Bilet wizytowy powinien zawierać, co najmniej imię i nazwisko czy nazwę firmy, ale może oczywiście mieścić o wiele więcej składników, jakie będą bardzo przydatne w różnego rodzaju działalności i biznesie. Poniżej znajdziesz instrukcję w jaki sposób zaprojektować gustowną, rzeczową oraz przejrzystą wizytówkę.Imię oraz nazwisko konkretnej osoby. Nie każda wizytówka mieści dane konkretnej osoby, lecz jest to ogromnie miły akcent. W dużych firmach korzyści może przynieść wizytówka mieszczące dane jednostki, gdyż klient może skontaktować się bezpośrednio z osobą, z jaką chce się skontaktować.

Jak się przygotować do urlopu nad morzem?

film
Autor: INGMAR VILLQIST
Źródło: SPECTATOR
Czas letni na pewno jest dla nas wszystkich ulubionym czasem. Już sama myśl o przybliżającym się urlopie wywołuje uśmiech na ustach każdego z nas.


Planowanie odpoczynku jest sprawą kluczową. Najpowszechniejszymi miejscami wypoczynku Polaków są miejsca usytuowane nad Bałtyckim Morzem.

Jak zadbać o reklamę swojego przedsiębiorstwa

wizytówka
Autor: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com
Każde startujące przedsiębiorstwo powinno znaleźć sposób na zaistnienie w świadomości potencjalnych klientów. Nowo powstała firma nie jest jeszcze znana na rynku, dlatego też podstawowym zadaniem na tym etapie istnienia firmy jest zrealizowanie efektywnej kampanii reklamowej.