lot

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Cenny surowiec naturalny

pracy
Autor: FreeMind
Źródło: FreeMind
Gaz ziemny nazywany także błękitnym paliwem to typ paliwa kopalnianego o pochodzeniu organicznym. Występuje on w skorupie Ziemi w przestrzeniach towarzyszących węglowi i ropie.


Zlokalizowanie gazu zależy od szerokości geograficznej.

Odszkodowanie za spóźniony lot - co wskazane jest o tym wiedzieć?

Mnogość osób często podróżuje samolotem, ponieważ na pewno jest to niezmiernie wygodny środek transportu. Do tego zaletą latania samolotem jest to, iż jest on o wiele krótszy aniżeli jazda samochodem czy też innym środkiem lokomocji. Często samolotem wolno pokonać pewną odległość w godzinę, podczas gdy jadąc na przykład wozem tą samą trasę odbędziemy na przykład w pięć godzin.

Podróżowanie samolotem - Samolot - bezpieczny sposób na podróż

Autor: Hyougushi
Po wypadku z 10.04 2010 roku Polacy mogą imaginować sobie, że lot samolotem jest czymś ryzykownym. Zerkając na statystyki, jest zupełnie odwrotnie. Lot jest sporo mniej ryzykowny niż np. jazda autem. Wypadki lotnicze, w których giną rodacy, zdarzają się nieczęsto, a co roku na autostradach ponoszą śmierć rzesze pasażerów.