mechanika

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chip tuning zezwala nam poprawić siłę naszego silnika

Audi RS7
Autor: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kierowca lubi, kiedy może się pochwalić sporą mocą swojego pojazdu, niestety nie zawsze mamy szansę zakupić samochód, który oryginalnie będzie mógł prezentować takie osiągi jak byśmy pragnęli, a co się z tym wiąże, czasami sami powinniśmy je poprawić. Dlatego sporym zainteresowaniem cieszy się chip tuning, a więc możliwość poprawienia mocy silnika przez zmienienie oprogramowania jego sterowników. Taki zabieg jest zupełnie bezpieczny, możemy być przekonani, że nic niedobrego nie stanie się z naszym silnikiem, a my będziemy mieli szansę się cieszyć wspaniałą jazdą, jaka do tej chwili pozostawała w sferze marzeń.

Stan techniczny auta – w jaki sposób warto jest dziś o niego dbać, by mieć pewność, że pojazd będzie całkowicie sprawny?

auto serwis
Autor: Conny Sandland
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściciel auta świetnie zdaje sobie sprawę z tego, że jego stan techniczny posiada duże znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze, również kiedy chodzi o innych uczestników ruchu.

W jaki sposób wyposażyć nasz samochód dostawczy?

opony
Autor: Autoweek USA
Źródło: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że w rozległym zakresie rozumiany transport to bardzo ważny detal naszej powszedniości. W związku z nieprzerwanym zacieśnianiem się naszej rzeczywistości dochodzimy do momentu, w jakim niezmiernie znaczące jest przewożenie wyprodukowanych dóbr z jednego miejsca na inne przy wykorzystaniu środków mechanicznych.

Samochodowe sprawy - jakie zagadnienia dobrze wiedzieć odnośnie tematu?

samodchód - na trasie
Autor: Real MazdaParts
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy z nas miał okazję jechać samochodem. Nieważne czy mamy sześć miesięcy, czy sześćdziesiąt lat. Różnica jest tylko taka, że jesteśmy na innym miejscu w samochodzie i to ile razy nadarzyła się okazja by jechać samochodem nas odróżnia. Wiadomo, że nawet czterdziestoletnie osoby nie posiadają prawa jazdy, bo nie każdy ma ochotę je wyrabiać.

Motoryzacja

zaparkowane samochody
Autor: Jorge de la Llama
Źródło: http://www.flickr.com
Nie zawsze wiemy wszystko , co dotyczy naszego samochodu lub innego pojazdu, w który zainwestowaliśmy dużo pieniędzy. Wiadomo, że, jeżeli chodzi o wyraz „dużo” to dla każdego będzie ono oznaczało, co innego. Wiele zależy od tego, jakimi środkami dysponujemy. Oczywiście jeśli musimy pożyczyć pieniądze, to ile byśmy za samochód nie zapłacili to, jest to spora suma. Dlatego nim zapłacimy za samochód dobrze przedyskutować to z kimś życzliwym, dla kogo motoryzacja jest czymś dobrze znanym.

Motoryzacją można pasjonować się w każdym wieku

samochody na ulicy
Autor: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com
Rozmaite aspekty związane z motoryzacją od najdawniejszych czasów kojarzone były z mężczyznami. Już mali chłopcy często chętnie bawią się małymi modelami aut, z upływem lat przestawiając się na większe modele, a wreszcie na autentyczne auta. Często bywa tak, że dorosły mężczyzna, po kupnie swojego pierwszego auta, w jednej chwili staje się amatorem wszystkiego, co wiąże się z motoryzacją.

Prawdziwie emocjonujące wydarzenia to gwarancja najlepiej spędzonego okresu. Interesujesz się samochodami, wiesz o czym mowa

samochód Mini
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Co jest w stanie zachwycić każdego faceta? Na pewno woń spalin i zawrotna prędkość. Gdzie można przeżyć takie wrażenia? Oczywiście podczas zawodów i nieważne, czy mowa tu o zawodowcach czy amatorach. Wyścigi samochodowe to nie lada gratka dla fanów pojazdów silnikowych. Z braku większych imprez albo w oczekiwaniu na takie sami organizują własne zawody. Może nie jest aż tak profesjonalnie (ma się rozumieć, nie takie samochody), to i tak jest mnóstwo świetnej zabawy, adrenalina i ciekawie spędzony czas.

Ryk motoru

samochody na ulicy
Autor: Matt Cloutier
Źródło: http://www.flickr.com
Od niedawna mamy równouprawnienie. Jest ono związane też z motoryzacją. Nie by wcześniej kobiety nie były zainteresowane tą dziedziną życia, ale mimo wszystko to mężczyźni wiedli w niej prym. Obecnie sporo się pozmieniało i panie również wiedzą wiele o motoryzacji. Kobiety potrafią dobrać olej, co robić, kiedy dzieje się coś w aucie, umieją wymienić koło. Nie chcą pomocy przy byle pierdółce.