Motocykle

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Skutery jako lepsza alternatywa dla aut

zapach
Większa część z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez swojego auta. Jednak coraz bardziej zaczopowane aglomeracje, wyższe ceny paliwa i koszty ubezpieczenia wozów, deficyt punktów parkingowych sprawiły, że coraz więcej ludzi myśli o alternatywie dla pojazdu.

Zamiłowanie do motoryzacji – pasja na całe życie. Czy dotyczy także Ciebie? A może kogoś z Twoich najbliższych?

motor Honda
Autor: driver Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie mają różne pasje. Na pewno zresztą zauważasz to, obserwując swoich znajomych. Jedni lubią podróże, inni literaturę, jeszcze następni nietypowe sporty. Skaczą ze spadochronem czy szaleją na desce windsurfingowej. Tak naprawdę nieistotne, co robimy w wolnych chwilach, istotne, by sprawiało nam to szczęście.

Nowości związane z motoryzacją

nowy Citroën
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiedzą, że mężczyźni pracujący w warsztatach samochodowych to bardzo często prawdziwi pasjonaci. Ludzie, którzy kochają samochody chcą wiedzieć o nich wszystko i chcieliby umieć je naprawić. Ale część osób, która uważa się za pasjonatów motoryzacji, ale okazują się nimi tylko w teorii. Nie umieją nic naprawić przy aucie, nawet wymiana koła zapasowego jest dla nich wielkim wyzwaniem. A najprawdziwsza motoryzacja to o wiele więcej niż informacje z czasopism branżowych, trzeba czuć zapach benzyny i oleju, powinniśmy ubrudzić sobie ręce, żeby móc stwierdzić, że motoryzacja jest naszą pasją.