Motory

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego należałoby zaopatrzyć swój samochód terenowy w specjalną wciągarkę?

hamowanie
Autor: mobile.eu
Każdy sympatyk motorów zawsze chce jak najwłaściwiej dbać o swój motocykl. Nawet jeśli mechanicznie jest z nim wszystko w porządku, to prawdziwy fan Motoryzacji i tak w każdym wypadku chce upiększać własny motocykl.

Dla kogo organizowane bywają licytacje samochodów powypadkowych?

Dokumenty spięte klipsem
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
W branży Motoryzacyjnej mogą funkcjonować firmy, które zajmują się kupowaniem uszkodzonych pojazdów od np. największych firm leasingowych, wypożyczalni, flot samochodowych czy też nawet wprost od producentów.

Nowości związane z motoryzacją

nowy Citroën
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiedzą, że mężczyźni pracujący w warsztatach samochodowych to bardzo często prawdziwi pasjonaci. Ludzie, którzy kochają samochody chcą wiedzieć o nich wszystko i chcieliby umieć je naprawić. Ale część osób, która uważa się za pasjonatów motoryzacji, ale okazują się nimi tylko w teorii. Nie umieją nic naprawić przy aucie, nawet wymiana koła zapasowego jest dla nich wielkim wyzwaniem. A najprawdziwsza motoryzacja to o wiele więcej niż informacje z czasopism branżowych, trzeba czuć zapach benzyny i oleju, powinniśmy ubrudzić sobie ręce, żeby móc stwierdzić, że motoryzacja jest naszą pasją.