Motory

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego należałoby zaopatrzyć swój samochód terenowy w specjalną wciągarkę?

hamowanie
Autor: mobile.eu
Każdy sympatyk motorów zawsze chce jak najwłaściwiej dbać o swój motocykl. Nawet jeśli mechanicznie jest z nim wszystko w porządku, to prawdziwy fan Motoryzacji i tak w każdym wypadku chce upiększać własny motocykl.

Dla kogo organizowane bywają licytacje samochodów powypadkowych?

Dokumenty spięte klipsem
Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
W branży Motoryzacyjnej mogą funkcjonować firmy, które zajmują się kupowaniem uszkodzonych pojazdów od np. największych firm leasingowych, wypożyczalni, flot samochodowych czy też nawet wprost od producentów.

Nowości związane z motoryzacją

nowy Citroën
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiedzą, że panowie którzy pracują w warsztatach samochodowych to bardzo często prawdziwi hobbyści. Osoby, które kochają samochody chcą wiedzieć wszystko na ich temat i chcą umieć je ulepszyć. Jednak część osób, która twierdzi, że jest pasjonatami motoryzacji, ale okazują się nimi tylko w teorii. Nie potrafią nic naprawić przy aucie, nawet wymiana koła zapasowego jest dla nich ogromnym wyczynem. A prawdziwa motoryzacja to coś więcej niż informacje z czasopism branżowych, musimy poczuć zapach smaru i oleju, musimy pobrudzić sobie ręce, żeby móc powiedzieć, że motoryzacja jest naszą pasją.