parametry

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Amerykańskie samochody oraz ich spore zalety

auto
Autor: Sids1
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, iż amerykańskie samochody posiadają mnóstwo licznych zalet. Są uznawane za znacznie lepsze niż wozy europejskie, multum osób chętnie je kupuje.

Jaką rolę będzie miało wybranie odpowiedniej jakości oleju dla bezawaryjnej i długiej pracy silnika.

Olej
Wybór odpowiedniego oleju ma ogromne znaczenie dla właściwej pracy silnika samochodowego, a ewentualne zaniedbania zakończyć się mogą groźnymi konsekwencjami. W praktyce powinien być wymieniany albo po przebyciu wyznaczonej liczby kilometrów, albo raz do roku.

Hamulce jako jeden z najważniejszych części każdego samochodu

BMW
Autor: Brandon Daniel
Źródło: http://www.flickr.com
Hamulce to jeden z najistotniejszych składników każdego pojazdu. W trosce o osobiste bezpieczeństwo musimy wiedzieć, które klocki hamulcowe dobrać do własnego samochodu.


Są trzy główne gatunki klocków.

Najlepsze sprężyny ściskane od zalecanych i fachowych fabrykantów - produkcja sprężyn ściskanych

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Obecnie niemało firm oferuje jakościowe, dobre i nadzwyczaj mocne sprężyny ściskane, które cechują się bardzo wysoką jakością i świetnymi parametrami. Kupując sprężyny ściskane z pewnością powinno się zdecydować się na artykuły pochodzące tylko i wyłącznie od fabrykantów renomowanych, zalecanych i odpowiedzialnych.