powietrze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Filtr powietrza donaldson ma szansę nam dać świeże powietrze

filtr powietrza
Autor: iowfilter.com
Źródło: iowfilter.com
Wokół nas istnieją różnorakie pyłki

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że wokół nas istnieją różnorakie zanieczyszczenia, które mają wpływ na działanie przeróżnych sprzętów. Dlatego im mniej będzie ich w otaczającym nas powietrzu, tym mamy szansę być spokojniejsi o prawidłowe funkcjonowanie naszych sprzętów, a to spowoduje, że w wielu miejscach możemy się spotkać z przeróżnego rodzaju filtrami, które mają te różne zanieczyszczenia blokować i gromadzić na sobie.

Wentylacja grawitacyjna – poznaj jej zalety, jeśli właśnie stawiasz własny dom i poszukujesz właściwych dla siebie rozwiązań

wentylacja
Autor: night-modders.com
Źródło: night-modders.com
Budowa własnego domu to wielkie wyzwanie. Trzeba myśleć o wielu kwestiach, pamiętać o zezwoleniach, kupować materiały i opracowywać projekty. Jest z tym wiele zachodu, lecz pierwsza noc po przeprowadzce jest jedną z najbardziej szczęśliwych w życiu. Choć byśmy musieli spać na materacu, to znajdziemy się w swoim własnym domu, a to zapewnia niesłychane poczucie radości.
Tags:

Filtry znajdujące się w naszym aucie. Jak często powinno się je wymieniać?

Auto z otwarta maską
Autor: Upupa4me
Źródło: http://www.flickr.com
Zmiana filtrów w aucie to ważna rzecz. Wiedzą o tym wszyscy posiadacze samochodów. Systematyczna ich wymiana pozwala zapobiec awariom, które przecież mogą być bardzo kosztowne. Co jaki czas powinno się zmieniać filtry w aucie?

By jazda była samą przyjemnością – filtry kabinowe do samochodu

samochód
Autor: Jorge de la Llama
Źródło: http://www.flickr.com
Dbając o auto, myślimy w pierwszej kolejności o tym, aby było sprawne, ale również o tym, żeby jazda w nim była jak najbardziej wygodna. Na ten ostatni aspekt wpływają rozmaite elementy: wygodne powinny być siedziska, wygodne powinno być sterowanie autem (a więc dobrze rozbudowany panel z wygodną obsługą), a także powinny znaleźć się rozwiązania, jakie sprawią, że jazda będzie prawdziwą przyjemnością. Do takich należy między innymi czyste i pachnące powietrze.

Wykorzystywanie pneumatyki w pojazdach

Czerwony samochód
Autor: Jonathan Rolande
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiadomo pneumatyka to dyscyplina ogromnie obszerna. Narzędzi użytkujących fakt sprężania gazów i cieczy jest wiele, zaczynając od przemysłu naftowego aż do układów w autach ciężarowych, a także dla przykładu w narzędziach wytwarzających gaz w instalacjach przemysłowych, wytwórniach chemicznych, przepompowniach gazu itd.