powietrze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Filtr powietrza donaldson ma szansę nam dać świeże powietrze

filtr powietrza
Autor: iowfilter.com
Źródło: iowfilter.com
Wokół nas istnieją różnorakie pyłki

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że wokół nas istnieją różnorakie zanieczyszczenia, które mają wpływ na działanie przeróżnych sprzętów. Dlatego im mniej będzie ich w otaczającym nas powietrzu, tym mamy szansę być spokojniejsi o prawidłowe funkcjonowanie naszych sprzętów, a to spowoduje, że w wielu miejscach możemy się spotkać z przeróżnego rodzaju filtrami, które mają te różne zanieczyszczenia blokować i gromadzić na sobie.

Wentylacja grawitacyjna – poznaj jej zalety, jeśli właśnie stawiasz własny dom i poszukujesz właściwych dla siebie rozwiązań

wentylacja
Autor: night-modders.com
Źródło: night-modders.com
Budowa własnego domu to ogromne wyzwanie. Należy myśleć o wielu kwestiach, pamiętać o zezwoleniach, kupować materiały oraz wykonywać projekty. Jest z tym sporo pracy, ale pierwsza noc po przeprowadzce jest jedną z najbardziej szczęśliwych w życiu. Choć byśmy spali na materacu, to będziemy w swoim własnym domu, a to gwarantuje niesłychane poczucie radości.
Tags:

Filtry znajdujące się w naszym aucie. Jak często powinno się je wymieniać?

Auto z otwarta maską
Autor: Upupa4me
Źródło: http://www.flickr.com
Zmiana filtrów w samochodzie to istotna kwestia. Mają tego świadomość wszyscy właściciele samochodów. Systematyczna ich wymiana zapobiega awariom, które przecież mogą być bardzo kosztowne. Co jaki czas powinno się wymieniać filtry w pojazdach?

By jazda była samą przyjemnością – filtry kabinowe do samochodu

samochód
Autor: Jorge de la Llama
Źródło: http://www.flickr.com
Dbając o auto, myślimy przede wszystkim o tym, żeby było sprawne, ale również o tym, by jazda w nim była jak najbardziej wygodna. Na ten ostatni aspekt wpływają najróżniejsze elementy: wygodne powinny być siedziska, wygodne powinno być sterowanie pojazdem (czyli odpowiednio dobrze rozbudowany panel z wygodną obsługą), jak również powinny znaleźć się rozwiązania, jakie sprawią, że jazda będzie samą przyjemnością. Do takich zalicza się między innymi czyste i pachnące powietrze.

Wykorzystywanie pneumatyki w pojazdach

Czerwony samochód
Autor: Jonathan Rolande
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wiemy pneumatyka to dziedzina bardzo obszerna. Urządzeń użytkujących fakt sprężania gazów i cieczy jest wiele, zacząwszy od przemysłu naftowego aż do układów pneumatycznych w autach ciężarowych, a również dla przykładu w urządzeniach wytwarzających gaz w instalacjach przemysłowych, fabrykach chemicznych, przepompowniach gazu itd.