promocje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wiele się zmieniło, powinien przyznać każdy Polak. Nawet gdy nie wychodzimy z domu jesteśmy w stanie zauważyć tę zmianę

Kolorowe kartki
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Każde nowe czasy to zawsze pewne zmiany, które mają wpływ na nasze życie w stylu nieznanym nigdy wcześniej. Mogą to być rewolty, jakie potrafią wywrócić każdy ład do góry nogami albo zwyczajnie trochę mniejsze zdarzenia, jakie obalają stary ład.

Jeśli chcemy oprawić albo wydrukować książkę, to z łatwością zrobimy to w każdym mieście

przemysł - pejzaż
Autor: Otwarte Klatki
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejszy rynek księgarski rozwija się niezwykle prężnie. Pomimo, że Polacy nie czytają zbyt dużo, to jednak funkcjonuje bardzo wiele wydawnictw i drukarni, które zawodowo trudnią się drukiem oraz oprawianiem książek.


Jeżeli interesuje nas oprawa książek, ponieważ posiadamy jakiś zniszczony tom oraz pragniemy przedłużyć jego życie, to z łatwością odnajdziemy doświadczonego introligatora.

Jak przyciągnąć do siebie potencjalnych klientów?

własna firma
Autor: Official GDC
Źródło: http://www.flickr.com
Rozkręcenie własnego biznesu to na pewno duża radość, ale z drugiej strony jednak również stres i ryzyko. Możemy zajmować się tym, co lubimy i na dodatek w ten sposób zarabiać, sami jesteśmy dla siebie szefami, sami planujemy swój czas i kierujemy się tym, co uważamy za słuszne.

Podróżowanie samolotem - Samolot - bezpieczny sposób na podróż

Autor: Hyougushi
Po wypadku z 10.04 2010 roku Polacy mogą imaginować sobie, że lot samolotem jest czymś ryzykownym. Zerkając na statystyki, jest zupełnie odwrotnie. Lot jest sporo mniej ryzykowny niż np. jazda autem. Wypadki lotnicze, w których giną rodacy, zdarzają się nieczęsto, a co roku na autostradach ponoszą śmierć rzesze pasażerów.