ruch

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W zdrowym ciele, zdrowy duch - to stare, ludowe przysłowie ma w sobie meritum tego, dlaczego ludzie od wieków uprawiają sport.

węglowodany
Autor: Masa Sakano
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zamierzamy zacząć troszczyć się o swoją formę, ale nigdy przedtem nie trenowaliśmy, to trzeba na początek pomyśleć o czymś najlepszym dla nas.

Siedzący tryb życia, mała aktywność fizyczna i zła dieta - główne powody problemów z kręgosłupem

Rehafit Centrum masażu
Źródło: flickr.com
Siedząca praca, brak aktywności fizycznej i nieodpowiednie odżywianie powodują, że powiększająca się ilość ludzi zaczyna narzekać na zdrowotne problemy. Objawić się one mogą na wiele różnych sposobów, ale ogromna ich ilość dotyczy dolegliwości związanych z plecami.

Jak dobrze wybrać solidne opony na lato i zimowe

Opony samochodowe
Źródło: www.interopony.pl


Opony występują w rozmaitych formach w zależności od wykorzystania. Oczywiste jest, że innego rodzaju ogumienie stosuje się do zwykłych osobowych samochodów, a inne do samochodów ciężarowych. Zupełnie odrębną grupę natomiast tworzą opony specjalnego zastosowania, wykorzystywane przykładowo w urządzeniach rolniczych. Kombajn czy ciągnik powinien bowiem mieć warunki do działania na trudnym i zróżnicowanym terenie i te warunki powinny mu zapewniać przede wszystkim opony. W kontekście jednak ogumienia typowego samochodu osobowego także można dokonać rozróżnień. Niezależnie od odmiany ogumienia najważniejszy jest jej stan. Wszelkie odmiany wymagają regularnie zupełnej wymiany. W trakcie jazdy samochodem bowiem opona zużywa się w tempie szybszym, niż wielu ludzi sądzi.