ruch

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W zdrowym ciele, zdrowy duch - to stare, ludowe przysłowie ma w sobie meritum tego, dlaczego ludzie od wieków uprawiają sport.

węglowodany
Autor: Masa Sakano
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zamierzamy zacząć troszczyć się o swoją sprawność fizyczną, ale nigdy wcześniej nie uprawialiśmy sportu, to trzeba na początek pomyśleć o czymś odpowiednim.

Siedzący tryb życia, mała aktywność fizyczna i zła dieta - główne powody problemów z kręgosłupem

Rehafit Centrum masażu
Źródło: flickr.com
Siedząca praca, mała aktywność fizyczna i zła dieta powodują, że powiększająca się ilość ludzi narzeka na zdrowotne problemy. Objawić się one mogą na różne sposoby, ale ogromna ich liczba dotyczy kłopotów związanych z bólem pleców.

Jak dobrze wybrać solidne opony na lato i zimowe

Opony samochodowe
Źródło: www.interopony.pl


Opony występują w rozmaitych rodzajach zależnie od wykorzystania. Oczywiste jest, że inne opony stosuje się do typowych osobowych samochodów, a inne do samochodów ciężarowych. Zupełnie osobną grupę z kolei stanowią opony specjalnego zastosowania, wykorzystywane na przykład w maszynach rolniczych. Kombajn czy ciągnik musi bowiem mieć warunki do pracy na kłopotliwym i nierównym terenie i te warunki muszą mu zapewniać w pierwszej kolejności opony. W aspekcie jednak opon typowego samochodu osobowego również można rozróżnić kilka typów. Niezależnie od typu ogumienia najbardziej znaczący jest jej stan. Wszystkie rodzaje wymagają co jakiś czas całkowitej wymiany. W czasie jazdy samochodem bowiem opona zużywa się szybciej, niż wielu ludzi jest zdanie.