samochody

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Biznesmen w podróży - kilka dobrych porad

samochody
Kiedy wyjeżdżamy na biznesowe spotkanie jest kilka rad, o których należy nie zapominać. W tym opracowaniu o wskazówki pytamy ludzi z branży takich jak Pan Roman, który podpowie nam jaki wybór prezentuje wypożyczalnia koło lotniska dla swoich biznesowych klientów. Radami podzieli się także Pan Tomasz, który prowadzi hotel.

Kup sobie dobry pojazd używany

marka Seat
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
W teraźniejszych realiach, nie posiadając pojazdu jesteśmy uziemieni do jednego miejsca, przede wszystkim w małych miejscowościach, gdzie komunikacja miejska nie posiada dobrze rozbudowanej sieci przewozów.

Dlaczego opłaca się oddać do regeneracji zużytą turbosprężarkę?

biały samochód
Autor: mick alto
Źródło: http://www.flickr.com
Droga do turbodoładowania jest niemal tak stara, jak historia silnika spalinowego. Pradawna turbosprężarka oferowała ubogie wykorzystanie, nadawała się do wykorzystywania tylko do ogromnych silników, takich jak silniki okrętowe.

W każdym mieście wyszukamy tani sklep z częściami samochodowymi

Samochód sportowy
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kierowca chce, żeby jego pojazd funkcjonował jak najdłużej i aby nic niedobrego się z nim nie działo, ponieważ wtenczas nawet najdłuższa jazda nie będzie dla nas najmniejszym kłopotem. Przez to właśnie wykonujemy przeglądy, pilnujemy aby wszystkie płyny były w odpowiedniej ilości, zajeżdżamy do mechanika gdy jedynie wyczujemy, że rozpoczyna dziać się coś niedobrego.

Zamiana płynu w systemie chłodzenia auta – zobowiązanie każdego właściciela samochodu.

biały volkswagen
Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Kierowcy bardzo dobrze wiedzą, jak bardzo ważne jest dbanie o kondycję techniczną samochodu. Jednym z ważnych instrumentów jest układ chłodzenia.

W jakim miejscu nabyć części do auta, aby znowu działał jak należy?

Części samochodowe
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Samochody niekiedy się psują – to prawda każdemu doskonale znana. Chociaż chcielibyśmy jeździć i nie martwić się problemem pojawienia się gwałtownej usterki, to bezawaryjne auta pozostają tylko w marzeniach. Co gorsze – kłopoty przydarzają się w najmniej spodziewanym momencie, np. w drodze, kiedy jedyne, o myślimy, to spokojnie dotrzeć do celu.

Naprawianie naczep: co powinno się wiedzieć w związku z tym tematem?

mechanik samochodowy w trakcie naprawy silnika
Po polskich trasach porusza się sporo różnorodnych rodzajów pojazdów mechanicznych. Nic więc skomplikowanego, że do często spotykanych zakładów jeśli chodzi o usługi zaliczamy warsztaty zajmujące się naprawą pojazdów.

Tiry także ulegają awarii - cóż wtedy robić?

środek transportu
Autor: Opel
Tiry to bardzo duże samochody, jakie służą wielu przedsiębiorstwom przewozowym do rozwożenie ładunku właściwie po całym świecie. Takie największe tiry mogą przejechać całą Europę, aby przewieźć każdy towar jaki będzie niezbędny klientowi.

Jak można odpowiedni zadbać o klimatyzację w samochodzie, czemu regularna wymiana filtra ma takie znaczenie.

klimatyzacja w samochodzie
Źródło: pixabay
Aktualnie duża część nowych samochodów jest wyposażona w klimatyzację. Co prawda będzie się to wiązało z trochę większym zużyciem paliwa, lecz korzyści z jej użytkowania są niezaprzeczalne.

Jakie chipy do auta warto dziś wybierać

Samochód sportowy
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednie korzystanie ze swojego samochodu to dziś dla mnóstwa ludzi podstawa. Cena benzyny zbytnio nie sprzyjają tu rozrzutności, z tej przyczyny nic dziwnego, że każdy myśli jak tu zaoszczędzić, a przy tym wyciągnąć ze swojego pojazdu maksimum prędkości. Te w pierwotnych ustawieniach fabrycznych okazują się z rozlicznych względów ukryte przed standardowym użytkownikiem auta.