Silnik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Metody na to, by podróż samolotem była prosta oraz przyjemna

auta - powiększenie
Autor: Petr Dadák
Źródło: http://www.flickr.com
Wyjazdy do dalekich krajów mogą być nadzwyczaj miłym oraz ekscytującym doświadczeniem. Jednak długotrwałe loty mogą się okazać również nadzwyczaj męczące.


Na szczęście istnieje nieco metod, które pomogą uprościć męczący lot.

Dlaczego opłaca się oddać do regeneracji zużytą turbosprężarkę?

biały samochód
Autor: mick alto
Źródło: http://www.flickr.com
Droga do turbodoładowania jest niemal tak dawna, jak dzieje silnika spalinowego. Pierwsza turbosprężarka wykazywała ograniczone wykorzystanie, nadawała się do wykorzystywania jedynie do ogromnych jednostek napędowych, typu silniki okrętowe.

Dla wielu osób skutery czy też rowery są jedną z lepszych opcji poruszania się po mieście

skuter
Źródło: pixabay.com
W obecnych czasach coraz więcej ludzi szuka alternatyw jeśli chodzi o prędkie przemieszczanie się po mieście. Do najpopularniejszych należą motocykle, które można kupić za niewielkie pieniądze i w użyciu nie jest drogi. Jeżeli rozmyślamy nad jego kupnem należy obejrzeć najbardziej popularne i promowane marki oraz poczytać opinie na ich temat. Warto także namyślić się, na ile jest to dla nas potrzebne i czy faktycznie będziemy z tego niejednokrotnie korzystać.

O czym należy pamiętać w czasie serwisowania swojego samochodu.

Wyprawy wędkarskie
Źródło: www.zewprzygody.pl
Systematyczne serwisowanie ma ogromne znaczenie, żeby pojazd mógł jeździć długo w dobrym stanie. Między innymi w trakcie wizyt w warsztacie wymienia się wszystkie konieczne płyny eksploatacyjne i podzespoły, takie jak klocki hamulcowe czy opony.
Tags:

Jaki powinien być serwis samochodowy? Na co koniecznie zwrócić uwagę?

samochód - powiększenie
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
serwisów samochodowych jest bardzo dużo, jedne z nich są bardziej profesjonalne, inne gorsze. Czy są takie, o których możemy powiedzieć, że są bliskie ideału?


Rynek motoryzacyjny cały czas ulega zmianie, więc i serwisy samochodowe powinny się rozwijać, żeby mogły w bardziej niezawodny sposób zdiagnozować oraz naprawiać różnorakie usterki.

Jak powinien być przeprowadzony dobry tuning germańskiego samochodu?

sieci
Facetom ciągle jest za mało. Chcą więcej funduszy, żeby kupić sobie właściwszy samochód z jeszcze większym Silnikiem, żeby mógł gnać jeszcze szybciej. I po co to komukolwiek? Niech sobie zakupi ciężarówkę, to będzie mógł mówić swym kolegom, że posiada największy.

Rozrząd w wozie. Jak działa? Jak można o to zadbać?

samochód
Autor: Marcus Balcher
Źródło: http://www.flickr.com
Każda znana nam dzisiaj forma pojazdu mechanicznego, która jest napędzana przy zastosowaniu z napędu tłokowego, jest wyposażona w swoim wnętrzu w „rzecz”, którą określa się właśnie mianem rozrządu.

Skutery jako lepsza alternatywa dla aut

zapach
Większa część z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez swojego auta. Jednak coraz bardziej zaczopowane aglomeracje, wyższe ceny paliwa i koszty ubezpieczenia wozów, deficyt punktów parkingowych sprawiły, że coraz więcej ludzi myśli o alternatywie dla pojazdu.

Filtry kabinowe będą znacznie częściej zakładane

filtr oleju
Autor: Sunny
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre elementy wozu mają polepszyć komfort podróży

Są elementy wyposażenia wozu, bez których ten nie okazuje się być w stanie się przemieszczać, ale są też takie części, które posiadają raczej zlecenie polepszyć komfort jazdy i nie wpływają na działanie wozu. Do jednej oraz drugiej kategorii wliczają się filtry, gdyż posiadamy takie, bez których spokojnie wóz może działać i takie, bez których nie będziemy w stanie nazbyt daleko zajechać. Dlatego warto się dowiedzieć jakie mamy filtry i jak często musimy je zmieniać.

Co jest dozwolone przy tuningu pojazdu?

tableau - pojazd
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Sportowy wydech, wielki spojler a także kilkadziesiąt koni mechanicznych więcej . W taki sposób niektórzy właściciele poprawiają swoje auta, ażeby dawały jeszcze więcej uciechy z jazdy oraz były przedmiotem westchnień niedrugich kierowców.


Biorąc się za diesel tuning, wskazane jest pomnieć, że poniektóre z przeróbek mogą zostać zakwestionowane w trakcie przeglądu technologicznego czy też policję podczas drogowej kontroli.