Silnik

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Który towar można by odnaleźć w dobrym sklepie dla miłośników motocykli?

sklep motocyklowy poznań
Wszelki człowiek słyszał choć raz piosenkę z filmiku Easy Rider. Zgodnie z tym, co śpiewał niezastąpiony pan Riedel, to znakomita jest maszyna, taki mknący po bezkresnych szosach motor.

Auta amerykańskie wysoce chętniej wybierane w Polsce

Maszyna przemysłowa
Autor: James Mcdermott
Źródło: http://www.flickr.com
Ameryka jest specyficznym krajem, w którym pojawiła się popkultura. Zachowania kreowane przez tamtejszą telewizje zostały wyznacznikiem życia w zachodniej Europie, ludzie chcieli chodzić na filmy z tamtego regionu, jeść jedzenie jak postacie z seriali, żyć w zbliżonym standardzie.

Naprawa samochodu z punktu widzenia dziewczyn

samochód - odbitka
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie auta są powszechne i można powiedzieć obowiązkowe. Korzystanie z autobusów, tramwajów jest korzystne w aglomeracji. Opuszczając miasto najprościej jeździć autem.

Jak najefektywniej zabezpieczyć silnik auta przed zanieczyszczeniami?

naprawa auta
Autor: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com
Silnik auta pracuje na najwyższym poziomie. W powietrzu , które zasysa, dużo jest brudu|. Pyły, drobinki piachu, sadza i kurz zaniżają sprawność mocy silnika. Nie da się jednak ich unikać. Silniki spalinowe zasysają duże ilości powietrza, nawet do 10-11 metrów sześciennych na litr benzyny!