sport

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Powtórna legalizacja tachografu przed ustawowym terminem

tankowanie
Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
firmy nie powinny lekceważyć obowiązku kalibracji tachografów chociażby z powodu konsekwencji kar, jakie są nakładane za jej brak.


Kalibracja tachografu jest obligatoryjna dla firm transportowych.

Jakim czterokołowcem pojechać do ślubu

Autobus dwupoziomowy
Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com
Czas ślubu zaklepany, sala weselna zajęta, kiecka ślubna jak też gajer Pana Młodego wybrane… W tym momencie czas zastanowić się, czym Para Młoda pojedzie do ślubu! Wybór jest naprawdę ogromny! Wybór auta zależy głównie od smaku Pary Młodej, ale też od przystępności danego modelu pojazdu oraz kosztów jego wydzierżawienia.

Zupełny powrót do zdrowia po ciężkim wypadku bywa możliwy jedynie dzięki systematycznej, a niekiedy nawet kilkumiesięcznej rehabilitacji

rehabilitacja, ćwiczenia
Autor: Rose Physical Therapy Group
Źródło: http://www.flickr.com
Groźny wypadek może całkowicie zmienić życie przeciętnego człowieka. Jeśli uraz był rzeczywiście poważny, to dwudziestoletnia atrakcyjna kobieta zostaje do końca życia przykuta do wózka lub łóżka. Na szczęście bywa i tak, że niektórzy podróżni wychodzą cało z opresji.

Nasze nogi wykonują niesamowicie trudną robotę

RTG kolan
Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chodzimy czy biegamy wpływamy na funkcjonowanie naszych stawów i wszystkich mięśni, które istnieją w naszym ciele. Od czasu do czasu starczy jedynie chwila nieuwagi, aby doznać jakiejś kontuzji, ale jeśli uprawiamy sport, to ma szansę się okazać, że przez te wszystkie lata nasze nogi stały się tak bardzo nadwyrężone, iż w pewnym momencie już nie będziemy mieli szansę grać, jeżeli prędzej nie udamy się do lekarza oraz on nam nie pomoże ze swoją wiedzą oraz doświadczeniem.