temperatura

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Przewozy w temperaturach kontrolowanych - Zadbanie o warunki przewożonej żywności

transport
Autor: Herb Neufeld
Źródło: http://www.flickr.com
Zadbanie o warunki przechowywanej żywności to niezmiernie ważny aspekt w czasie przejazdu. Już kilkugodzinny przejazd odpowiednio zabezpieczonych produktów może w zły sposób wpłynąć na ich jakość itd. Stąd też dystrybutorzy oferują swoim klientom transport w temperaturze kontrolowanej.

Dzisiaj usługi transportowe charakteryzują się sporym zainteresowaniem konsumentów

transport
Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu? Głównie ze względu na fakt, że kraje nawiązują pomiędzy sobą intensywną wymianę gospodarczą. Przewożenie towarów do innych państw nie jest niczym niezwykłym, szczególnie od czasów, kiedy granice Unii Europejskiej są otwarte i nie wymaga się stosownych dokumentów, żeby mieć możliwość je przekraczać. Owa wymiana gospodarcza wymaga natomiast wykorzystania nowoczesnych form transportu, gdyż niekiedy sama podróż trwa kilka dni. Dużym zainteresowaniem odznacza się obecnie głównie transport chłodniczy. Z jakiego powodu? Jakie jest jego zastosowanie?

Klej d4 połączy wszystko

Bieżnia tartanowa
Autor: Matt Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Nawierzchnie sportowe muszą być wykonane z odpowiedniego tworzywa
Gdy projektujemy halę sportową, albo bieżnię powinniśmy mieć świadomość, że jej powierzchnia będzie wytrzymała i odporna na tarcie. Przez to właśnie musimy się koncentrować jedynie na tych materiałach, które świetnie nadają się na nawierzchnie sportowe i zaoferują nam gwarancję, że nic się z nimi nie będzie działo, nawet jeśli będą na nie działały różne warunki atmosferyczne.

Dbajmy o samochód

Opony
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Samochód pomaga nam w wielu sytuacjach życia codziennego. Prawdę powiedziawszy, nie wyobrażamy już sobie egzystowania bez tego pojazdu. To właśnie swoim samochodem zwykle jeździmy do pracy. Własny pojazd daje nam ogromną swobodę. Nie musimy być już zależni od transportu publicznego, który zapewnia swoim pasażerom nie najlepsze warunki. Wystarczy przywołać w pamięci przejażdżki tramwajem w środku lata. Stąd też samochód to wielki skarb w naszych czasach.