Tuning

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zrobić, aby skutecznie poprawić bezpieczeństwo i wygodę jazdy samochodem?

Nie trzeba być profesjonalnym kierowcą, aby pokochać jazdę autem. Dostarcza ona dużo radości, ale własny samochód może również uczynić prostym życie człowieka. Auto posiada wiele użytecznych właściwości. Czyni prostym jazdę do miejsca pracy, jazdę do centrum handlowego. Szczególnie jest cenny na terenach, gdzie do sklepu czy pracy jest daleko. Auto jest także niezbędnym instrumentem funkcjonowania wielu biznesów. Co więc trzeba zrobić, by jego używanie było niezawodne i możliwie maksymalnie przyjemne? Oto parę propozycji.
Tags:

Chip tuning zezwala nam poprawić siłę naszego silnika

Audi RS7
Autor: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy kierowca lubi, kiedy może się pochwalić sporą mocą swojego pojazdu, niestety nie zawsze mamy szansę zakupić samochód, który oryginalnie będzie mógł prezentować takie osiągi jak byśmy pragnęli, a co się z tym wiąże, czasami sami powinniśmy je poprawić. Dlatego sporym zainteresowaniem cieszy się chip tuning, a więc możliwość poprawienia mocy silnika przez zmienienie oprogramowania jego sterowników. Taki zabieg jest zupełnie bezpieczny, możemy być przekonani, że nic niedobrego nie stanie się z naszym silnikiem, a my będziemy mieli szansę się cieszyć wspaniałą jazdą, jaka do tej chwili pozostawała w sferze marzeń.

Dziś każdy może modyfikować swe pojazdy, lecz lepiej powierzać auto doświadczonym specjalistom, by być zadowolonym

mazda 6 tuning
Właściciele uwielbiają swe wozy do tego stopnia, że chcą, aby te prezentowały się naprawdę okazale i wyjątkowo. Czasami decydują się na przeprowadzenie Tuningu, co wpływa na zmiany w wyglądzie pojazdu, jak również pracy silnika.

Twój motocykl w skórze węża? Oczywiście

tuning
Autor: Moto "Club4AG" Miwa
Źródło: http://www.flickr.com
Parkingi pełne są nieciekawych samochodów, które nie zwracają na siebie naszej uwagi. Nie powinno więc nikogo dziwić, że wielu jest fanów motoryzacji, którzy pragną wyróżnić się w drogowym potoku szarości. Jednym ze sposobów na taki efekt, jest tuning wizualny, czyli najprościej mówiąc przeróbka samochodu.

Jak efektywnie poprawić poczucie bezpieczeństwa i wygodę jazdy własnym autem?

Ferrari z tyłu
Autor: جاسم المساهري
Źródło: http://www.flickr.com
Nie trzeba być profesjonalnym kierowcą, aby polubić jazdę autem. Dostarcza ona dużo radości, ale własny samochód jest w stanie również uczynić prostym życie człowieka. Wóz posiada wiele praktycznych zastosowań. Czyni prostym jazdę do pracy, jazdę do centrum handlowego. Szczególnie jest cenny na terenach, gdzie do centrum handlowego czy pracy jest daleko. Samochód jest także niezastąpionym narzędziem działania dużej liczby biznesów. Co więc trzeba zrobić, by jego użytkowanie było bezpieczne i możliwie maksymalnie przyjemne? Oto parę propozycji.
Tags: