urlop

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Urlop w kamperze czyli nowoczesne podróżowanie

wynajem kamperów warszawa
Autor: Forest Floors
Źródło: http://www.flickr.com
Urlop bez uprzedniego poszukiwania zakwaterowania, bez nudnego podążania za grupą turystów, możliwość obcowania z naturą na własnych zasadach, a dodatkowo podróż w komfortowych warunkach.

Wrażenie bezpieczeństwa to fundamentalna wartość człowieka

firma - malunek
Autor: Cancillería del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach jest wiele zagrożeń. Na ulicy lub w lesie, autobusie, metrze możemy zostać wystraszeni. Dlatego potrzebujemy czuć się pewnie przynajmniej w domu.

Zaśnij spokojnie, czyli jak odnaleźć odpowiedni hotel podczas dni wolnych

nocleg w apartamencie
Autor: Matthias Mueller
Źródło: http://www.flickr.com
Wymarzone wakacje muszą kojarzyć się z niezakłóconym spokojem. Dlatego szczególny nacisk musimy położyć na wybranie odpowiedniego hotelu, hostelu bądź pensjonatu. Od tego, jaki nocleg wybierzemy, w dużej mierze będzie zależał nasze wakacje. Na co musimy szczególnie uważać?

W jakich przypadkach losowych jesteśmy zmuszeni do wezwania pomocy drogowej i dlaczego trzeba zawsze mieć przy sobie komórkę

silnik samochodowy
Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
Dalekie wyjazdy samochodem, nawet jeśli w jego środku podróżuje zaledwie jedna osoba, stają się powszechnie obowiązującą zasadą. Komunikacja państwowa nie cieszy się nazbyt dużym wzięciem, bowiem jeżeli trzeba się przedostać z południa na zachód kraju, to niekiedy należy się przesiadać nawet kilka razy. Wspomniana podróż bywa też o wiele bardziej męcząca, ponieważ trwa dłużej - autobusy czy składy kolejowe nie rozwijają tak rekordowych prędkości jak fiaty.