urlop

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Urlop w kamperze czyli nowoczesne podróżowanie

wynajem kamperów warszawa
Autor: Forest Floors
Źródło: http://www.flickr.com
Wakacje bez uprzedniego rezerwowania zakwaterowania, bez nudnego podążania za grupą turystów, możliwość obcowania z naturą według własnego planu, a dodatkowo podróż w luksusowych warunkach.

Wrażenie bezpieczeństwa to fundamentalna wartość człowieka

firma - malunek
Autor: Cancillería del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie jest wiele niebezpieczeństw. Na promenadzie lub w lesie, tramwaju, pociągu możemy zostać zaatakowani. Dlatego potrzebujemy czuć się bezpiecznie chociaż w domu.

Zaśnij spokojnie, czyli jak odnaleźć odpowiedni hotel podczas dni wolnych

nocleg w apartamencie
Autor: Matthias Mueller
Źródło: http://www.flickr.com
Wyczekiwane wakacje powinny kojarzyć się z niezakłóconym relaksem. Dlatego szczególną uwagę trzeba położyć na wybranie wyjątkowego hotelu, hostelu bądź pensjonatu. Od tego, jaki nocleg wybierzemy, w dużej mierze będzie zależał nasze wakacje. Na co musimy szczególnie uważać?

W jakich przypadkach losowych jesteśmy zmuszeni do wezwania pomocy drogowej i dlaczego trzeba zawsze mieć przy sobie komórkę

silnik samochodowy
Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
Dalekie podróże samochodem, nawet jeżeli w jego środku podróżuje zaledwie jedna osoba, stają się powszechnie obowiązującą regułą. Komunikacja kolejowa nie cieszy się nazbyt dużym wzięciem, ponieważ jeśli trzeba się przedostać z południa na zachód kraju, to niekiedy należy się przesiadać nawet kilka razy. Wspomniana podróż bywa też o niebo bardziej wycieńczająca, ponieważ trwa dłużej - autokary czy składy kolejowe nie rozwijają tak rekordowych prędkości jak hondy.