wyniki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym są tak zwane programy Business 2 Business oraz na jakie rodzaje się one dzielą?

logo
Autor: Pavel P.
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na to, aby tworzyć skuteczną więź między firmą a końcowym klientem, jakim, co należałoby zaznaczyć, także może zostać firma.

Jak w skuteczny sposób można zapewnić swojemu internetowemu serwisowi odpowiednią odpowiedzialność.

kredyt
Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie mało która firma może sobie pozwolić na to, żeby nie być obecna w sieci. Co więcej, sporo z nich zaczęło opierać swój biznes tylko na funkcjonowaniu serwisu internetowego. Ten obszar ma coraz większe znaczenie na przykład w handlu, kilkanaście tysięcy działających sklepów w internecie bardzo dobrze o tym świadczy, lecz również w innych obszarach, na przykład usługach lub informacji.

Projekty lojalnościowe oraz motywacyjne dla Konsumentów - co można dzięki nim zyskać?

firma
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Na programy motywacyjne oraz lojalnościowe decyduje się dzisiaj coraz więcej firm, sklepów albo przedsiębiorstw. Pozwalają one skutecznie zwiększyć sprzedaż, utrzymać aktualnych Konsumentów, a także pozyskać nowiuteńkich. Dzięki programom lojalnościowym i motywacyjnym, zwiększą się również zyski danej firmy bądź instytucji.