Zawieszenie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co jest dozwolone przy tuningu pojazdu?

tableau - pojazd
Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Sportowy wydech, wielgachny spojler oraz kilkadziesiąt koni mechanicznych więcej pod maską. Tak niektórzy właściciele modyfikują własne samochody, ażeby dawały jeszcze więcej uciechy z jazdy a także były obiektem westchnień niedrugich kierowców.


Zabierając się za diesel tuning, należałoby pomnieć, że niektóre z przeróbek mogą zostać zakwestionowane w czasie przeglądu technologicznego lub policję w czasie drogowej kontroli.

Jak wybrać należytego mechanika samochodowego?

fotografijka - samochody
Autor: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com
Czterokołowiec, jak każda machina, niekiedy psuje się. Złośliwość rzeczy martwych - z reguły w najmniej odpowiednim momencie.


Są reperacje, które bez kłopotu możemy przeprowadzić samemu: od najmniej trudnych (wymiana żarówki albo koła) po te bardziej uciążliwe (wymiana podsufitki czy też ustawienie zapłonu) - już jednakże na owym etapie większość z nas bezradnie rozkłada ręce.

W jaki sposób znaleźć wypróbowanego mechanika - sugestie

Naprawa samochód
Autor: jeremyg3030
Źródło: http://www.flickr.com
Samochody - jak każde maszyny - czasem się psują. Złośliwość obiektów martwych - na ogół w najmniej dobrym momencie. Bywają naprawy, które bez problemu można przeprowadzić samemu: zacząwszy od najmniej trudnych (wymiana żaróweczek bądź koła) po te w wyższym stopniu problematyczne (ustawienie zapłonu lub wymiana podsufitki) - już jednakże na tym etapie wielu z nas bezradnie rozkłada ręce.