zdjęcia

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób przemieszczać się po pokładach Titanica ?

Kraków - rynek
Czy wiesz, iż współcześnie technika zezwala na odwiedzanie różnych miejsc, np. muzeów również bez wychodzenia z lokalu? Nie chodzi tu tylko o oglądanie fotek czy filmów.

Ślub wydaje się być niezwykłym dniem dla każdej młodej pary - ale by stał się niezapomniany musimy się mocno postarać

winietki ślubne
Autor: Roger Wollstadt
Źródło: http://www.flickr.com
Zaślubiny przy ołtarzu i przyjęcie weselne niejednokrotnie są przez zakochanych wspominane przez całe życie. Oglądają regularnie zdjęcia i filmy z wesela.

Perfekcyjne wybranie scenerii to zadanie fotografa ślubnego

państwo młodzi
Autor: Chris Photography(王權)
Źródło: http://www.flickr.com
Fotografia ślubna jest dziedziną, jaka w naszym kraju jest na etapie bardzo intensywnego rozwoju. Specjaliści używają tylko urządzeń z najwyższej półki, co umożliwia im uzyskiwanie doskonałych, pożądanych od samego początku rezultatów.

Nowoczesne metody filmowania są dostępne dla wszystkich. Powinniśmy z nich skorzystać, ażeby poprawić wizerunek firmy

widok z lotu ptaka
Autor: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy pomyślimy o filmowaniu to na pewno zobaczymy jakieś interesujące filmowe sceny. Wspaniałe ujęcia i pościgi, idealne kadry i ogólnie dobre zdjęcia. Tak to wygląda w najlepszych filmach, a w rzeczywistości jest różnie, szczególnie, iż nie mamy takich możliwości, jak sławni filmowy i operatorzy.

Gra światłem, rozróżnienie tematu sesji, czyli warsztat profesjonalnego fotografa

obiektyw
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Umiejętność robienia zdjęć to zjawisko inspirujące - większość z nas to wzrokowcy, o wiele bardziej przemawiają do nas zdjęcia i graficzne przeróbki niż teksty najlepszych autorów. Fotografia nie jest jednak zajęciem dla każdego - nie wystarczy mieć w ręku bardzo drogiej lustrzanki, by uznać się fotografem który otworzy salon. Czym powinien odznaczać się dobry fotograf by zaistnieć i przetrwać na rynku?