ZUS

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/kmtychy.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chciałabyś spróbować swoich sił jako opiekunka za granicą?

działalność gospodarcza
Autor: *Light Painting*
Źródło: http://www.flickr.com
Praca w zawodzie opiekunki osób starszych na Zachodzie jest coraz bardziej popularna wśród Polaków, szczególnie Polek. Jeśli jesteś zainteresowana tą opcją, ten tekst jest właśnie dla Ciebie.

Co należy znać, pragnąc prawidłowo się wywiązać z rozliczenia corocznego z Urzędem Skarbowym?

pieniądze wkładane do koperty
Autor: eFile.com
Źródło: http://www.flickr.com
Nowy rok przynosi następne zmiany podatkowe. Wśród tych zmian się znajduje zmiana właściwości urzędu skarbowego dla celów VAT. Pewna część podatników zostanie zobligowana do zmiany dotychczasowego Skarbowego Urzędu.

W jakich sytuacjach warto poradzić się dużo bardziej doświadczonej osoby zatrudnionej w biurze rachunkowym?

dokumenty
Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy zna powiedzenie, że nieznajomość prawa szkodzi. Wiele osób z pewnością przekonało się, że jest ono prawdziwe, ale są takie sytuacje w życiu, zwłaszcza takie jak otrzymanie pracy, wypłata honorarium albo urlop wychowawczy czy macierzyński, jakie szczególnie dobrze jest obgadać z kimś z większą wiedzą z tych dziedzin, żeby nie być oszukanym lub aby dochodzić swoich praw z absolutną świadomością tego, co się nam należy.

Oprogramowania do wypełniania deklaracji podatkowych

długopis i napis tax
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Jak każdego roku, nadchodzi okres rozrachunków z US. PIT 37 jest najbardziej popularnym rodzajem formularza podatkowego. Druk PIT 37 online służy do bezbłędnego wypełniania deklaracji podatkowych.